Panasonic 50Vt60 - test otwarty. Jakość która otwiera inne horyzonty, zniewala ...

db86

New member
Ciężko będzie trafić nówkę z kartonu.
Dzisiaj byłe w Głogowie w MM i RTV euro... patrzyłem na 50" obie miały po ok. 2600 godzin pracy troszkę się pobawiłem nimi nic tam nie zauważyłem złego ale bardziej zależy mi na 55" do TV będę miał 3,5-4 m. W MM stoi za prawie 5600 ale 500 zł zejdą z ceny;-) w RTV EURO za prawie 5 tyś ale jeszcze mogę się na ten tablet ASUS u nich załapać ewentualnie w gratisie te pióro bym dostał;-). A mam pytanie na jakim materiale testowaliście TV??? Czy ma ktoś z Was jakiś materiał i mógłby wysłać na maila d.bodziony@gmail.com. A z jakiej odległości oglądacie swoje 50"??? Z góry dziękuję.
 

m@rcin

Member
Dzisiaj byłe w Głogowie w MM i RTV euro... patrzyłem na 50" obie miały po ok. 2600 godzin pracy troszkę się pobawiłem nimi nic tam nie zauważyłem złego ale bardziej zależy mi na 55" do TV będę miał 3,5-4 m. W MM stoi za prawie 5600 ale 500 zł zejdą z ceny;-) w RTV EURO za prawie 5 tyś ale jeszcze mogę się na ten tablet ASUS u nich załapać ewentualnie w gratisie te pióro bym dostał;-). A mam pytanie na jakim materiale testowaliście TV??? Czy ma ktoś z Was jakiś materiał i mógłby wysłać na maila d.bodziony@gmail.com. A z jakiej odległości oglądacie swoje 50"??? Z góry dziękuję.
Promocja na tablet Asus była tylko w Panasonicu do końca roku 2013. Jak chcą ci dać to pewnie w gratisie od nich.
Przy takiej odległości oglądania to bym szukał 65" (ja oglądam z odległości ok. 2-2,2m)
 

laska83

New member
Wejście do "Menu Serwisowe" w TX-P50VT60 :

Z internetu - osobiście sprawdzone kilkakrotnie.
1. Po prawej Stronie telewizora naciskamy i trzymamy przycisk "VOL-" i następnie z pilota naciskamy 3-4 razy przycisk "i" (info).
2. Powinno uruchomić się menu Serwisowe, kolejne czynności wykonujemy już pilotem
3. Naciskamy Przycisk "2" DWA razy aż pojawi się menu "SRV-TOOL" i klikamy „OK.
4. Schodzimy strzałkami na pozycje "PTCT" i przechodzimy strzałka w prawo na puste pole tabeli
5. Przytrzymujemy 3 sek. przycisk „MUTE” (wyciszenie) i pojawi nam się informacja o ilości godzin Pracy i Włączeń telewizora.
Żeby wyjść trzeba przytrzymać „exit” na pilocie. "

Powodzenia.


Witam i jeszcze mam pytanko,

wczoraj odebrałem nówkę sztukę vt60 (chyba ostatnią) pierwsze testy na szybko, zabawa apką (remote 2) i genialne odkrycie tzn vt60 potrafi strumieniować dvb-t na telefon. Co więcej na tv leci kanał na literkę p a ja w fonie mogę sobie przełączyć na dowolny inny kanał i oglądać. (rewelka)

A dziś wskoczyła mi aktualizacja (youtube odpalałem), a potem chciałem się pochwalić koledze
ósmym cudem świata (dla mnie) i nic nie mogłem powtórzyć magicznej sztuczki.

czy to aktualizacja załatwiła sprawę?
czy to wróci ?
czy może ja coś źle robię?

ktoś coś wie ?

Pozdrawiam

Ps
tv genialny ...
[*]
 

Beskit

New member
jedną z ostatnich w Polsce północnej 55tek mogę dostać, ale przelatane ma 3778h (powystawowy). Warto ?? Przecież producent gwarantuje 100k godzin bez wyraźnej utraty jakości obrazu?
 

Dimson

New member
Może kogoś zainteresuje 50VT60 w AVANSIE w Inowrocławiu jest chyba po 3700.
Nie wiem ile ma godzin na liczniku.

dzięki Tobie kolego stałem się właścicielem 55VT60 :krol: ... a miał być LED :oops:
aha jeśli ktoś chce może jeszcze sprawdzić taki sam model jak mój w Avansie w Siedlcach,
cena jest atrakcyjna ale nie wiem ile ma przebiegu (wiem, że do wczoraj była rezerwacja tego TV, więc jeśli nikt nie kupił można zobaczyć)
 

Paweł_3m

New member
Panowie, ja również jestem załamany iż Plazm już nie będzie ale w Euro mam możliwość kupienia modelu 50VT60 z ekspozycji 2000 godzin , to chyba nie dużo co, cena 5300 tak więc szału nie ma, ale dla mnie Plazma jest bezcenna :D
 

kuti73

New member
Ja kupiłem w Koszalinie z podobnym przebiegiem ale za 3500 zł. 5300 to o wiele za dużo. Tak czy inaczej model jest z 2013 roku. Może potarguj się. Moja w idealnym stanie.
 

m@rcin

Member
Ja kupiłem w Koszalinie z podobnym przebiegiem ale za 3500 zł. 5300 to o wiele za dużo. Tak czy inaczej model jest z 2013 roku. Może potarguj się. Moja w idealnym stanie.
Gratuluję zakupu, w tej cenie to prawdziwa okazja (chyba, że jest jakaś wada ukryta o której się jeszcze nie dowiedziałeś?). Kupowałeś w markecie czy mniejszym sklepie rtv?
 
Do góry