Panasonic 50Vt60 - filmy mkv

ka28

New member
Witam podobno TV czyta polskie znaki , jednak mi po wgraniu na pendriva otwarza sam film bez napisów.
Ktoś ma pomysł co z tym zrobić
 

ka28

New member
Nadal nie działa , nigdzie nie mogę znaleźć opcji wybierania kodowania napisów.
Niech ktoś pomorze chciałbym obejrzeć film jednak bez napisów to mija się z celem
 

digitalus

Banned
Na forum sa zdjecia .Trzeba wybrac europe srodkowa.Korzystam z zewnetrzengo hdplayera i napisy maja taka sama nazwe jak film.Maniekn274 dobra podpowiedz,zapomnialem o tym napisac.Myslalem ze to oczywiste i nie trzeba o tym przypominac.

http://www.hdtv.com.pl/forum/panaso...eneracja-plazm-panasonica-puka-glosno-do.html


020_P1500877.JPG


007_P1390295.JPG
 
Ostatnia edycja:

maniekn274

New member
Bez reklam
Nadal nie działa , nigdzie nie mogę znaleźć opcji wybierania kodowania napisów.
Niech ktoś pomorze chciałbym obejrzeć film jednak bez napisów to mija się z celem
nie jestem expertem w te klocki ale z ciekawości kiedyś chciałem sprawdzić jak jest z tym odtwarzaniem z pena- i przede wszystkim film i plik z napisami muszą mieć tę samą nazwę,też mi nie odtwarzał tv napisów z pena.Jak zmieniłem nazwę pliku napisów na tę samą co filmu było ok-tzn napisy już były.Tyle co mogę pomóc-bo tego nie używam.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
a w którym miejscu zmieniamy kodowanie napisów
digitalus zapodał ci link jest tam cały opis
Gdy rozpocznie się odtwarzanie filmu wciśnij na pilocie przycisk OPTION.
Pojawia się okno "Menu opcji". Podświetlona jest "Konfiguracja Video", wciśnij OK.
Wybierz "Napisy", wciśnij OK, wybierz "Kodowanie napisów ", wciśnij OK.
Pojawi się okno "Menu kofiguracji video", wybierz "Kodowanie napisów", naciśnij OK.
Wybierz "Europa Śr.(ISO8859-2)", wciśnij OK.
Wciśnij przycisk BACK/RETURN. To chyba to-jestem teraz w pracy więc z tv nie sprawdzę-kombinuj.
 
Ostatnia edycja:

ka28

New member
Ok już działa nie widziałem opcji kodowania plików bo odpalałem filmy z serwera medialnego (Serviio) z pendriva widzi w opcjach kodowanie jednak z serwera już nie
 
Do góry