Panasonic 50VT30E - kilka porad, pomożecie?

krazy777

Member
Bez reklam
Witam, przedwczoraj stałem się (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem plazmy 50VT30E. Miałem brać LED Sharp 52LE830E ale w zestawie były tylko jedne okulary a innych na sklepie nie było więc padło na Panasa (żona powiedziała, że mają być 2 pary okularów conajmniej i już hehe).

W związku z zakupem mam kilka pytań:

1. Czy ktoś jest w posiadaniu dobrych ustawień do tego TV? Obraz mi się podoba już nawet na ustawieniach fabrycznych, ale wiem że ten telewizor na pewno potrafi więcej.

2. Jak go połączyć ze sprzętami najlepiej? W tym momencie mam tak, że Playstation 3 i turbo dekoder N mam podpięte do amplitunera Denon 1911 i potem HDMI out do telewizora. Zostawić tak czy każdy sprzęt z osobna do telewizora?

3. Brat pożyczył mi kilka filmów w mkv i ładnie czyta wszystko jak na razie. Dźwięk idzie przez TV. Jak zrobić żeby poszedł na kino domowe? Kablem optycznym?

4. Wszystkie kable HDMI jakie w tej chwili mam podłączone to jakieś no name z auchan chyba. Warto kupić jakiś lepszy? Brat mi coś mówił, że jego LG smużył na playu jak grał w Pro Evolution Soccer i kupił jakiś kabel HDMI Ultra Speed 1.4 i coś 3D pisało na opakowaniu i problem od razu zniknął i gra mu się o wiele lepiej.

5. Funkcje sieciowe działają, ale na moim łączu 6MB kaszanka jest. Jakie macie łącza i jak wam chodzą serwisy typu Ipla.

Jak mi coś przyjdzie jeszcze do głowy to się odezwę.
 

wozaq

New member
1. Gdzieś tu były chyba takie tematy. Poszukaj.
2. Bym zostawił jak masz.
3. Zgadłeś.
4. Zostaw jak masz.
5. 25Mb/s i nie mam żadnych problemów.

Co prawda nie mam VT30, ale GT30, ale to wszystko to samo generalnie :)
 
Do góry