panasonic 50vt30 pare pytan

q124

New member
Jak pisalem jestem w uk nie slyszalem zeby ktos tu oferowal takie uslugi. dziwne twoj dysk kosztuje okolo 130 ale funtow co daje 500zl ?? mam tej samej firmy dysk i ta sama pojemnosc tylko ze jakis starszy model porostu. a napisy maja polskie znaki u ciebie? u mnie nie ma ś ć ź
 

Walenhovv

New member
No właśnie tyle niestety kosztuje po zeszłorocznej powodzi :/. Mi napisy w ogóle nie działają, nie widzi mi żadnych, przerabiałem już na milion sposobów i nic:-(.
 

Walenhovv

New member
Ok. odpaliłem napisy u siebie, faktycznie, brakuje literek zmiękczających. Na szybko wmuxowałem napisy programem " MKVToolnix 3.3.0". To rozwiązanie Ci polecam. Muxowanie zajęło 10 minut dla pliku 10gb (na nie najszybszym laptopie) a napisy są wyraźne i duże.
 

q124

New member
tez zauwazylem ze jedynym sposobem jest wtopienie napisow do filmu dzieki za program napewno sie przyda. znalazlem jakies ustawienie jesli chcesz to mozesz sprawdzic jak dla mnie jest za ciemny obraz

Contrast 47
Brightness 0 (Euro model-> mid scale)
Color 27

Gamma 2.4

Gamma:
10IRE 0
20IRE 0
30IRE 0
40IRE 0
50IRE 0
60IRE 0
70IRE 0
80IRE 0
90IRE 0
100IRE -1

White Balance:
RG 3
GG 0
BG 8
RC 2
GC 0
BC 4
Details (remember these are "trimming" controls applied to the above):
IRE10 -6, 7, -22
IRE20 1, 6, -9
IRE30 3, 6, 6
IRE40 2, 6, 6
IRE50 3, 8, 5
IRE60 2, 6, 4
IRE70 4, 6, 6
IRE80 3, 6, 4
IRE90 3, 6, 6
IRE100 2, 6, 10

CMS:
RH 2
GH 3
BH 7
RS -3
GS -3
BS 8
RL 2
GL 1
BL -2

YH -2
CH 0
MH -3
YS 0
CS 2
MS -4
YL 1
CL 0
ML -1
 

q124

New member
czy jest to możliwe że w |Uk nie bedzie mozna wybrac polskiego jezyka w tv. wymienili mi na nowy ale przy wlaczeniu byl do wyboru tylko angielski i irlandzki region nic wiecej??? a w menu nigdzie nie ma wyboru jezyka.
 

q124

New member
nie kapuje tego?? zrobilem reset, ale soft jest najnowszy i nie ma w trybie obrazu wiekszosci dodatkowych ustawien np true cinema i 2 swoich co mozna ustawic( tylko 4 podstawowe). a softa nie moge pobrac jeszcze raz. ten twardy reset to jest shipping condition? chyba ze inaczej sie robi. pytanie jeszcze co ile wychodzi nowe oprogramowanie. bo pewnie bede czekac tyle.
a ustawienia co pisales to po restarcie mam tylko do wyboru region, internet i home/shop nic wiecej, dalej lapie programy.
 

q124

New member
i jeszcze jedna sprawa ktora mnie bardzo irytuje mianowicie gdy mam podlaczone ps3 do tv samo mi sie wlacza gdy chce np wejsc do (viera tools) tam gdzie jest youtube, i gdy mam do wyboru w AV hdmi usb itp. czyli zawsze jak chce wlaczyc sobie film z dysku przewaznie uruchamia mi sie konsola. jakas rada
 

xeo151

New member
Bez reklam
czy jest to możliwe że w |Uk nie bedzie mozna wybrac polskiego jezyka w tv. wymienili mi na nowy ale przy wlaczeniu byl do wyboru tylko angielski i irlandzki region nic wiecej??? a w menu nigdzie nie ma wyboru jezyka.

Wersja na UK, ma inny soft niż wersja na Europę, i chyba też nie można tego zmienić przez wgranie europejskiego firmware.
 
Do góry