Panasonic 50GW30 czy warto?

Blendor

New member
no a ile ma 2 lata? pradopodobnie nie lapie sie w tej puli 5 lat chociaz to juz moja ktora z kolei plazma nigdy nie mialem problemow z panasem
 

GORB

New member
no a ile ma 2 lata? pradopodobnie nie lapie sie w tej puli 5 lat chociaz to juz moja ktora z kolei plazma nigdy nie mialem problemow z panasem

To ile gwarancji dostaniesz, to już musisz, się dowiedzieć od swojego sprzedawcy.
Nie znam specyfikacji GW, ale podobno w stosunku do naszego G ma dołożony tuner SAT. Jeśli tak jest to wziąłbym go z gwarancją na 2 lata, pod warunkiem, ze miałbym możliwość sprawdzenia czasu pracy i czy nie ma wypalonych powidoków (matoły w sklepach potrafią puszczać po 10 godz. dziennnie jakiś program TV - widziałem TV z czasem 222 h pracy 34 włączenia/wyłączenia i wypalonym logo 4funTV).
Ja za swojego 50G30 zapłaciłem 10.11. 3.740,- zł w sklepie stacjonarnym.
 

Blendor

New member
tuner SAT? to jak wystarczy podpiac kabelek z konwertera? do niego i lapie Satke? tv ma byc zamowiony na 1 grudnia bo tak bede mial pieniadze niemaja go w audiostrefie aktualnie na stanie dzisiaj dzwonilem w celu zamowienia u nich
 

GORB

New member
jak wejsc w menu serwisowe celem sprawdzenia godzin?

Jak sprawdzić godziny pracy w GT30?
1. Po prawej stronie telewizora naciskamy i trzymamy przycisk "VOL -" i z pilota naciskamy 3-4 razy przycisk "0".
2. Powinno uruchomić się menu serwisowe, kolejne czynności wykonujemy już pilotem
3. Naciskamy Przycisk "2" i "O.K."
4. Schodzimy strzałkami na pozycję PTCT i przechodzimy strzałką w prawo na puste pole
5. Przytrzymujemy 3 sek. przycisk MUTE (wyciszenie) i pojawi nam się info o ilości godzin pracy i włączeń telewizora.
U mnie w G30 działa.
 

GORB

New member
tuner SAT? to jak wystarczy podpiac kabelek z konwertera? do niego i lapie Satke? tv ma byc zamowiony na 1 grudnia bo tak bede mial pieniadze niemaja go w audiostrefie aktualnie na stanie dzisiaj dzwonilem w celu zamowienia u nich

Nie wiem jak to jest w GW30, ale np. w VT30 jest w zestawie przejściówka do podłączenia kabla od anteny do TV. Wbudowany tuner DVB-S pozwala pozbyć się dekodera, ale jak chcesz oglądać jakąś płatną TV, to będziesz musiał kupić moduł CI.
Najlepiej to pogrzeb w sieci i spróbuj ściągnąć sobie instrukcję do GW30 np. z angielskiej strony Panasa.
 

Frog_PL

New member
To ile gwarancji dostaniesz, to już musisz, się dowiedzieć od swojego sprzedawcy.

A to nie wystarczy wejsc na strone ktora podal kiki od 5letniej gwarancji panasonica i zobaczyc czy dany model jest objety promocja 5letnia ? Nie we wszystkichsklepach widze maja napisane o tej 5letniej gwarancji, ale jak dobrze zrozumialem wystarczy ze zarejestrujemy model kupiony ktory jest wymieniony na tej stronie i gwarancje mamy 5letnia...
 

GORB

New member
A to nie wystarczy wejsc na strone ktora podal kiki od 5letniej gwarancji panasonica i zobaczyc czy dany model jest objety promocja 5letnia ? Nie we wszystkichsklepach widze maja napisane o tej 5letniej gwarancji, ale jak dobrze zrozumialem wystarczy ze zarejestrujemy model kupiony ktory jest wymieniony na tej stronie i gwarancje mamy 5letnia...

Przecież Kiki pisał, że się nie łapie na 5 lat. A, ze nie jest z rynku polskiego to może nie ma też standardowych 2 lat, a np. jakąś gwarancję euopejską na 1 rok, albo jakąś inną wydłużoną np. do 3 lat. Takie sprawy trzeba wyjaśnić ze sprzedawcą.
 

Blendor

New member
zamowilem jednak G30 , poniewaz z GW30 w sklepie powiedzieli ze sa probley z gwarancja ! napewno niema 5 lat
mam nadzieje ze przechodzac z 50X10 hd ready to nowy G30 zaskoczy mnie obrazem , zaznacze ze rodzice maja Pioneera 5090H takze wiem jak powinien wygladac porzadny obraz
 

Blendor

New member
niestety az takim maniakiem dobrego obrazu nie jestem :) wole dobry dzwiek , do vt30 musial bym doplacic prawie 2 tys to juz wolalbym 55vt30

jade caly czas na 50x10 okazyjnie go sprzedaje za dobra cene takze mysle ze zamieniam na cos lepszego:)
 
Do góry