panasonic 46py800

ziewam

New member
Mam pytanie czy jest możliwość ustawienia panasonica py800, aby podczas włączania był ustawiony od razu w tryb hdmi. Mam cyfrowy dekoder upc i łączę go z plazmą przez hdmi, a ciągłe przełączanie w tryb hdmi doprowadza mnie do szału.
 

ziewam

New member
Przełączyłem na tryb hotel mode na on ale dalej muszę przełączać na hdmi czy w tym trybie hotel mode muszę jeszcze coś przestawić?:(Initial input zaznaczyłem na Hdmi2 (tu mam podłączony dekoder upc) Włącza się hdmi2 ale nie podaje sygnału dopiero przełączenie przez AV np hdmi1 i potem hdmi2 pomaga a nie o to mi chodziło.Proszę o pomoc
 
Ostatnia edycja:

ziewam

New member
i znowu lipa
J-B napisał:
trzeba jeszcze go włączyć :) znaczy sie ten tryb
hotel mode włączony na on . Initial input na hdmi2 tam gdzie podpiety dekoder upc czy jeszcze coś bo jak włączę tv to włącza się na hdmi 2 ale nie ma obrazu muszę przełaczyć na tv a potem na av i dopiero zaskakuje czy jeszcze muszę cos ustawić ?:confused:
 

Bartos81

Member
Bez reklam
podepnij inne urządzenie pod ten hdmi2, bo być może twój upc ma taki przypadek, ew sprawdz kabel hdmi czy dobrze łączy
 

ziewam

New member
J-B napisał:
być może tak, może spróbuj zmienić kolejność włączania urządzeń, najpierw tv a potem UPC, albo odwrotnie
Poddaję się próbowałem już wszystkiego .Wielkie dzieki za pomoc w próbach rozwiązania mojego problemu.
 

don111

Banned
to chyba zależy od dekodera, czasem z moim poprzednim dvd Samsunga miałem ten sam efekt, nowe dvd czy inny sprzęt pod hdmi działa bez problemu

spróbuj jeszcze zmienić ustawienie hdmi w dekoderze (z auto np na 1080i/p albo na odwrót), może to coś pomoże...
 

ziewam

New member
don111 napisał:
to chyba zależy od dekodera, czasem z moim poprzednim dvd Samsunga miałem ten sam efekt, nowe dvd czy inny sprzęt pod hdmi działa bez problemuspróbuj jeszcze zmienić ustawienie hdmi w dekoderze (z auto np na 1080i/p albo na odwrót), może to coś pomoże...
Witam właśnie rozwiązałem problem. Zmieniłem ustawienia dekodera z 1080i/p na auto. Z tego co zauważyłem to problem był właśnie w rozdzielczości bo tylko hd nadawane jest w 1080i/p a pozostałe w niższej rozdzielczości i tv nie mógł zaskoczyć . Jeszcze raz wielkie dzieki.
 
Do góry