Panasonic 42PY8P-warto?

Ekseption

New member
Mam kablowke aktualnie (ale w przyszlosci moze i Cyfre), chce ogladac filmy z DVD, divx. Czy ta plazma bedzie ok w cenie +/- 2900 zl ,czy moze oszczedzic i kupic TH42PV80P za +/- 2400?
 

aleks13

New member
Witam
Tez mialm problem wyborem.
Ogladalem ,porównywalem PV80,PY8,PZ8,Samsung 451
Od Samsunga obraz lepszy,42PY8PA kupilem(promo 2500) i jestem bardzo zadowolony czytalem test ale nie wiem czy w nowszych ver cos poprawili bo obraz Sd z kablowki kabel koncentryk oki nie ma tych problemow co pisza w tescie!
DVD lux przeskok z CRt 32 cale w obrazie to kosms w ostrosci obrazu.Lada dzien podepne Bluray wtedy zerkne co z fuulhd:)Ogolnie jak staly 3 tv Samsung 451,pv80,py8 obok siebie ten sam sygnal ,obraz na Panasach lepszy -czern ,bardziej ostry (nie tylko ja to widzialem) miedzy pv80 a py8 tylko przy obrazie z bluray widoczne roznice w ostrosci obrazu i np liny w statkach poszrpane przy 42pv80 a 42py8 lux przy sygnale sd obraz podobny.Wiec jesli planujesz cos w fullhd polecam 42py8pa.PZ8 i PY8 obrazy takie same nie widzialem roznicy w sd i fullhd tak jak pisza ze w pz8 obraz ostrzejszy ja tego nie widzialem.A jeszcze jedno fotki z czytnika kart w PV80 cos pieknego brakuje mi tego w py8:) zobacze jak blu poradzi sobie z fotkami.Pozdrawiam
 

serwo

New member
ja bym brał py8pa mam go niedawno kupiłem i jestem zadowolony narazie jest podłączony przez euro do enki i jak dlamnie obraz rewelacja juz nie moge sie doczekac jak zakupie kabel hdmi, polecam
 
Do góry