Panasonic: 42PV7 czy 32LX70?

PanMik

New member
Witam !

W jaki sposób można porównać plazmę 42pv7 i lcd 32lx70?
Tak wiem - nie można porównywać tych technologii bla bla bla.
Może nie można, ale trzeba. Oba telewizory w podobnej cenie. Dla laika to jest właśnie porównanie - nie technologiczny żargon o różnicach w tym czy tamtym, ale konkretne telewizory w sklepie. Wielkość dla kogoś kto się przesiada z CRT jest i tak abstrakcyjna - i tak nie potrafię sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało w moim pokoju, czy to będzie 32 czy 37 czy 42 cale. Szok technologiczny i tak jest ogromny.
Przeznaczenie - pokój 20 m, odległość ok. 3m, kablówka, filmy, w przyszłości konsola.

Pozdrawiam
 

Matthew

New member
Od Ciebie zależy jaki duży TV potrzebujesz. Dużo też zależy do jakiego sygnału ma być podpiety ten TV. Według mnie 42 bedzie za duzy. Optymalnie byloby wziac 37PV70 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powiem tak że bardziej będziesz żałował kupując LCD 32" / już po miesiącu /, niż kupując za duży ekran plazmowy 42".
Mam wielu znajomych którzy mają 42" przy tej odległości i są bardzo zadowoleni. Szczególnie do filmów , konsola , a nawet Kablówka.
 

PanMik

New member
Dzięki

Dzięki za odpowiedzi !
A co z jakością obrazu - czy widzieliście te dwa telewizory obok siebie?

Z kablówką, nawet cyfrową, pewnie lepiej radzi sobie plazma, ale te nowe LCD też są dosyć chwalone. Widziałem oba te TV ale nie obok siebie.

Pozdrawiam
 

fazer58

Member
Bez reklam
Witaj! Ja dostałem na gwiazdkę TH 42 PV7.Mam cyfrową vectrę,dvd z hdmi, itd. Powiem tak: REWELACJA!!! Wielki,cudowny,szczegółowy obraz.Widac tyle rzeczy,o których do tej pory wogóle nie zdawałem sobie sprawy,że istnieją.Piękne kolory,kontrast,ostrość,czerń są niewątpliwie wielkimi walorami tej plazmy.Jednak sygnal musi być cyfrowy.W przekazie analogowym, wszystkie te zalety występują w mniejszym stopniu.
 

Lech

New member
Bez reklam
PanMik napisał:
Dzięki za odpowiedzi !
Z kablówką, nawet cyfrową, pewnie lepiej radzi sobie plazma, ale te nowe LCD też są dosyć chwalone. Widziałem oba te TV ale nie obok siebie.

Powiem krótko. Miałem LCD trochę zbyt mały więc pojechałem do sklepu kupić coś większego z LCD. Wróciłem ze sklepu z 42" plazmą Panasonic i nie chcę na razie widzieć obrazu z LCD. A mówi ci to były zagorzały zwolennik LCD.
 

ctrlz

New member
dzięki Lech chyba powoli sie przekonuje ze do kablówki to jednak Plazma

Sorki ze tak sie wciskam ale mam dylemat co do wyboru tv do kablówki
 
Do góry