Panasonic 42 cale PV8 i PV80

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Witajcie

Jak w temacie jesli ktos ma takie informacje prosze podajcie namiary gdzie i w jakich pieniadzach uda mi sie kupic ktorys z tych modeli?

Wlansie ograniczylem swoj wybor do 2 modeli i do 42 cali i potrzebuje namiarow.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc.
 

slavi

New member
TH-42PV8 najtaniej kupisz od dzisiaj w sklepach EURO RTV AGD. Cena 1599 zl obowiazuje tylko w sklepach w Gorzowie. Jest to odpowiedz na otwarcie Media Markt i juz widać, ze konkurencja potrafi czynic cuda.
 

dzerni

New member
42PV80 w Electro.pl - 2225.00 PLN na tą chwilę chyba najtaniej wśród internetowych sklepów, no i nie jest to sklep "garażowy"
 
Ostatnia edycja:

biro

New member
Ale do rat 0% w Avansie trzeba doliczyć obowiązkowe ubezpieczenie w wysokości 0,8% do każdej raty, czyli przy 30 ratach 0%, trzeba do ceny odbiornika dopłacić 24%.
 

zbyszko74

New member
Obowiązkowe ubezpieczenie jest niezgodnie naliczane przy ratach. W sobotę sprawdzę w avansie jak wygląda sprawa rat.

Pozdrawiam :)
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Sluchajcie a jest jeszcze inny problem z racji tego ze w mojej okolicy nie mam az tak dobrych cen w gre wchodzi jeszcze jedna opcja przy ktorej sie zastanawiam. Jak mielibyscie do wyboru 37PV80 a 42PV8 ktory byscie wybrali??

Pokoj okolo 18m2 3-4 metry bedzie wisial TV. Ogladac bede glownie TV Cyfre z kanalami HD oraz od czasu do czasu polsat z naziemnej oraz DVD divx po HDMI.

Pozdrawiam
 

FredzioPL

Klub HDTV.com.pl
vip
Bylem dzisiaj w Kielcach w MM 42PV80 kosztuje 2499 tyle samo co 37PV80 natomiast 42PV8P kosztyje 2299.

Cholera kusi mnie jednak ten 42PV80 :) i chyba na niego sie zdecyduje.

Pozdrawiam
 

ryschard

New member
42pv80

Witaj!
Dzisiaj kupiłem 42PV80 w auchan na 10 rat za 2499 0% i 0,6% ubezpieczenie, a od tej ceny jest promocja na skarbonkę 10% czyli 249 zł na zakupy,
cena nie jest taka zła, promocja do końca miesiąca:)
Pozdrawiam.
 
Do góry