Panasonic 40/48/55 AS640 - opinie, testy, wrażenia - wszystko na temat serii AS 640

zerohunter

New member
Jak się ma odtwarzanie z usb filmów, dokładniej chodzi mi o to czy nie ma problemów z otwieraniem plików, wykrywanie usb, i rozmiarem napisów?

A smart tv chodzi wolno, czy tak w miarę płynnie?
 

Konteczko

New member
Mam pytanie o napisy bo sa skargi ze wielkosc czcionki w tym modelu jest bardzo mala. Tutaj chodzi o sytuacje kiedy mamy osobno plik wideo i plik z napisami to wtedy jest mala czcionka ? A jesli napisy sa wgrane w tlo filmu to wtedy wszystko jest dobrze ?
 

klngpln

New member
Napisy działają bez problemu ale nie są uruchamiane automatycznie,mam na myśli oczywiście oddzielny plik z napisami srt.
Nie można powiększyć napisów.Aplikacje internetowe działają dobrze.
Wykrywanie pendrive lub dysku twardego bez problemu.Dysk twardy bez zasilania toshiba.


A jak ktoś ma osobny blu ray to z napisami nie ma problemu w ogóle.

A jak z jakością programów na NC+ będzie lepiej, czy na Vektra jakoś obrazu nadawania jest lepsza?
 

Tepih

New member
Słyszałem o problemach z płynnością w tym modelu? Prawda to? Ktoś wie o co chodzi? I jeśli można wiedzieć to jakie są takie realne wady tego TV?
 

konstant

New member
Pierwsze słyszę o jakichś problemach z płynnością. Wady - Input lag mógłby być mniejszy, brak okularów 3D w zestawie, jeszcze bym dodał słabą widoczność w świetle słonecznym
 

Konteczko

New member
Zapewne chodzi o te przyciecia przy dynamicznych scenach ktore ponoc na naszym rynku nie powinny wystepowac ale jednak pare osob sie skarzylo na nie.
 

Tepih

New member

dobrzan

New member
To jak w końcu jest z tą płynnością? Jest czy nie??

coś jest chyba jednak na rzeczy

ja już się w sumie zdecydowałem na 640, wczoraj byłem w MM, i na Avatarze 640 trochę jakby się przycinał
ale film szedł z YT, więc może to łąćze? nie wiem

natomiast koleś z Panasonica jednak namawiam mnie na 650, i wychwalał IPSa

no już kurcze blade zgłupiałem, nie wiem w końcu co brać...
 

konstant

New member
Testowanie płynności na materiale z YT, genialne...

Co do tej płynności to nie pare osób się skarżyło tylko jeden użytkownik zasiał zamęt
 

zerohunter

New member
Dobra, a te napisy z txt albo srt widać dobrze, czy trzeba się przyglądać?

Najlepiej jakby ktoś zrobił zdjęcie z 55", inne też chętnie oglądnę.
 

dobrzan

New member
Też byłbym wdzięczny za jakieś foto - akurat mam wadę wzroku, i to przydatna informacja. A do tego jeszcze mam uczulenie na polskich lektorów na dodatek.
 

shakal94

New member
Do tej pory przetestowałem 1 film i 1 serial (po usb i DLNA) przy osobnych napisach srt i niestety film odtworzył się bez napisów, a przy serialu trochę grzebałem i odtworzył napisy, wielkość była dobra, ale nie odczytał polskich znaków.
 
Do góry