Panasonic 37pa50

gad7

New member
Czy ktos moze mnie uswiadomic jak wejsc w menu serwisowe i zobaczyc czas pracy tego panasa! Prosze o pomoc.
 

gabat

New member
simon napisał:
Pisałem o tym tydzień temu !

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=4306&page=2

No ale czas pracy telewizora jest dopiero na ostatniej stronie w serwis 2.
Z serwis 1 do 2 przechodzi się naciskając klawisz HOLD przy czym TV musi być ustawiony na kanał 99

pozdrawiam

Sprawdzałem - działa, ale nie wiem jak wyjść po wejściu do menu i jeszcze jedno nie przełącza między serwis 1 i 2 po naciśnięciu przycisku HOLD.
 

simon

New member
U mnie zapamiętanie ustawień następuje po wyłączeniu telewizora z prądu - wystarczy przyciskiem ;-))). Zauważyłem przy okazji, że resetuje się ustawienie trybu obrazu na Dynamic.
Można też wyjść wciskając EXIT, wtedy nic się nie zmienia.

PS: Czytajcie uważnie. Wcisnąć klawisz HOLD gdy TV jest ustawiony na kanale 99. Nie znam niestety co i jak zmieniać więc dla pewności spisałem sobie wszystkie oryginalne ustawienia. Nie pytajcie więc co powodują konkretne zmiany bo po prostu nie mam pojęcia, ale chętnie się dowiem. Może ktoś z serwisu byłby tak uprzejmy i rozszyfrował część parametrów ?
Rozumiem, że nie jest to w ich interesie a może im nie wolno o tym mówić, ale jak ktoś rozreguluje sobie odbiornik przestawiając parametry to i tak będzie musiał skorzystać z serwisu, więc na dwoje babka wróżyła.
 

Razgriz

New member
wchodzę na 99 kanał, trzymam HOLD kilkanaście sekund i nic. Mam TH42PA50 i w instrukcji nic nie ma o liczniku - jak do tego wejść ?
 

simon

New member
No dobra znowu musze pomóc.
Czyżbym zapomniał dodać, że przejście na serwis 2 następuje na końcu przeglądania serwis 1 :D Pewnie, że tak ! Zielonym przyciskiem przechodzisz do przodu menu a czerwonym do tyłu. Czyli podsumowując:
W MENU każdy już umie wejść - potem zielony kilkanaście razy aż nie będzie można dalej --> potem kanał 99 i HOLD (zresztą ten kanał może być od początku) i powtórka z rozrywki czyli zielonym do przodu i czerwonym do tyłu.
Zmiany klawiszami żółty/niebieski. Zapamiętanie wyłącznikiem prądu.
Wyjście bez zapamiętania EXIT

Czy teraz wszystkim działa ?
 

gad7

New member
SIMON ale RATUNKU napisz jak w amerykanskiej instrukcji obslugi dla amerykanina ja nia moge wyswietlic menu. Napisz od poczatku stoje z pilotem przed tv i co dalej PROSZE POMOCY!!!!
 

simon

New member
Twoja ostatnia szansa gad7.

Będę pisał komendy z "amerykańskiego" menu bo nie mam polskiego.


Wchodzisz w MENU. Wybierasz parametry SOUND i przestawiasz:
BASS na maximum a TREBLE na minimum. Wychodzisz z MENU.
Wciskasz klawisz INDEX i trzymając go naciskasz na telewizorze klawisz "strzalka w dol". I voula.
 

gad7

New member
Dzieki SIMON teraz dziala!!!!! (no jak z dzieckiem) Ciekawe co te ustawienia zmieniaja moze ktos z serwisu panasa by powiedzial?
 

gad7

New member
Rzeczywiscie dziala tylko jakby ktos powiedzial co reszta oznacza. Sam nie smiem tego zmieniac. A czy tak samo wchodzimy do37pv500? SIMON! Troszke cie pomecze.
 
Do góry