Panasonic 37E30E vs LG 37LV5590

greg64

Member
Witam,

Mam dylemat, który z tych TV wybrać. Byłem juz zdecydowany na Panasonica ale zastanawiam sie także nad tym LG. Czy mogę prosić o opinie, ew. porównanie obu modeli. Najważniejszą rzeczą jest dla mnie jakość obrazu (szczególnie w ruchu - sport), chociaż prosze też o opinie o innych funkcjach jak internet, odtwarzanie filmów z usb, nagrywanie itd. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic ma dobrze wyglądające multimedia.
Natomiast ma właśnie to czego szukasz .
Lepszą płynność i skalowanie do sportu.
 

greg64

Member
Przeczytałem chyba wszystko na temat tego Panasonica i nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie posty niezadowolonych użytkowników na temat artefaktow i smużenia za szybko poruszającymi się obiektami. W tej chwili mam Panasonica LCD lx-70p sprzed kilku lat i jestem z niego zadowolony, ale czas przesiąść się na cyfrówkę i HD. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat LG 37 lv5590. Czy jakość obrazu może konkurować z Panasem.
 

KolejowyGłos

New member
Oglądam dużo sportu na tym LGku i smużenia z 2 metrów zupełnie nie dostrzegam, z tym, że trumotion zawsze włączone na wysokim, oczywiście poza filmami bo wtedy robi się sztucznizna.

Jakość jak i płynność w tej klasie cenowej moim zdaniem jest bardzo dobra, jedyne czego mogę się przyczepić to kąty widzenia, na wprost z całej kanapy jest idealnie, ale w narożniku pokoju przy stole już jest kiepsko.
Oczywiście nie dam gwarancji że w drugim z modeli będzie jakkolwiek lepiej.
 
Do góry