Panasonic 32lx80

were

New member
Niezależnie od tego co jest podłączone cały czas słychać buczenie. Dzwoniłem do serwisu i jest to sprawa zasilacza ewentualnie jakichś kabli które czasami potrafią buczeć. Poradzono mi poczekać z miesiąc może się coś poprawi, a jak nie to postarają się to naprawić.
 
Ostatnia edycja:

blady82

New member
zadalem juz pytania w innym temacie ale moze tutaj tez sprobuje poeniwaz moze sie okazac ze to ten tv jest typowo dla mnie
Mianowicie szukam tv do sypialni gdzie generalnie korzystac z tego tv bede po 22 max 2h.I weekendy z rana wszstykei divixy bluray cyfra+ mam w salonie i tam tez bede ogladac na 42 calach .
I teraz moje pytanie czy ten model do kablowki osiedlowej bedzie ok?
Sam nie wiem czy puszcze z slonu do niego cyfre czy czasami nie zagram na Xboxie ,napewno zdarzy sie ogladnac mecz na nim.Prosze o rade do wyboru mam jeszcze lx85 , lzd80 lub Samsungiem LE32A552
Tylko pytanie za 100pkt czy jest sens doplacac do tych bajerow i czy one do kablowki mi beda potrzebne czy pare razy do zagrania w Xboxa.
Jesli roznice sa duze w jakosci sa duze to biore w ciemno jednak prosze wziazc pod uwage do czego ten tv bedzie wykorzystywany
 

zotac

New member
Witam
Powiem Ci tak że ten TV będzie aż za nadto do twoich potrzeb.Posiadam ten tv od grudnia i mnie nie zawiódł.Służy mi głownie jako duży monitor:)TV jest podpięty pod PC,wszystkie filmy DVDRipy wyglądają super.A gdy zapuszczę zwiastuny filmów z http://www.apple.com/trailers/ w rozdziałce 720p:D to normalnie k.... miazga szczena opada.Mam nadzieję że TV będzie służył dobrze.


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry