Panasonic 32LX60 czy Samsung LE32R71B, LE32R72B

szuldek

New member
Mój drugi post, po pierwszy mnie ukierunkowalisce i zawęziłem pole manewru

SAMSUNGI
LE32R71B
LE32R72B
vs.
Panasonic 32LX60

a moze jescze cos innego max 3,5 tys

sharp odpada trzeba 4 tys wydac,

który lepszy??
GENErALNIE DVD (zkompa)+cyfra (tez z kompa mam karte SS2,z czasem zewnętrzny dekoder), divx+gry, oraz przegladanie meili itp,bedze to jednymy monitor który podął jest pod kompa, tak wiec czasami pisanie jaksiegos meila,przeglodanie www itp,odległosc 2,5-3 m, moja karda ma wyjsie HD (3czincze zielony niebieski i jaksi tam:)
 

gatar

Active member
Bez reklam
szuldek napisał:
Mój drugi post, po pierwszy mnie ukierunkowalisce i zawęziłem pole manewru

SAMSUNGI
LE32R71B
LE32R72B
vs.
Panasonic 32LX60
Panasonic od Samsungów sie różni, ale 71 od 72 tylko pewnym akcentem kolorystycznym.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Jeśli Samsunga to wg. upodobań kolorystycznych. Srebrna listwa lub granatowa. Najlepiej będzie jak sam ocenisz obraz. Pewnie będzie ciężko, ale może weź płytkę dvd z jakims materiałem, laptopa i wal do jakiegoś MM. Może uda sie podłączyć. Sądzę,że obraz porównywalny. Ja brałbym Samsunga, bardziej mi sie dizajn podoba :).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w Twoim przypadku -podobnie .
Jeśli ma być wiecej do kompa - to Samsusunga.
Jeżli do filmów i Palu to Panasonic.
Panasonic ma lepszą paletę barw, lepszą czerń , lepsze kąty, wiekszą płynność .
W tych elementach Samsung ustępuje / choć nieznacznie / ale lepiej współpracuje z komputerem.
pozdrawiam
 

szuldek

New member
kiki napisał:
witam
w Twoim przypadku -podobnie .
Jeśli ma być wiecej do kompa - to Samsusunga.
Jeżli do filmów i Palu to Panasonic.
Panasonic ma lepszą paletę barw, lepszą czerń , lepsze kąty, wiekszą płynność .
W tych elementach Samsung ustępuje / choć nieznacznie / ale lepiej współpracuje z komputerem.
pozdrawiam


tak czesciiej komp bedzie podłacziny i przez niego bedzie dvd+dviix+tv SAT

to co SAMSUNG??? do konca tego miesąca chcem kupic
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
widzisz że musisz sie domyslać. A przecież to bzdura.
Po co się dręczyć?

Wystarczy że weźmiesz je do domu i sam sprawdzisz najlepiej .Nikt tego lepiej nie zrobi - bo sprawdzisz pod takim kątem po jakim Ciebie interesuje zakup. Masz 100 % pewnosci że spełnia oczekiwania.
pozdrawiam
 

ro35

New member
szuldek napisał:
a moze jescze cos innego max 3,5 tys

sharp odpada trzeba 4 tys wydac,

za sharpa 32ga8e zapłaciłem 3399zl
gwarancja sharp polska

miał być jeden z samsungów "r" ale pani domu nie podobała się błyszcząca obudowa, mnie - opinie użytkowników tu na forum :>
 
Ostatnia edycja:

deoc

New member
Wlasnie to mnie tez zastanawia - mam panasa i z kompem swietnie wspolpracuje - coprawda standardowe 1280x720 jest troche rozciagniete poza ekran ale mala compensacja obrazu i jakies 1163x704 i jest w polu widzenia (do gier czasem potrzebne - w filmach 1280x720 nie przeszkadza) - coprawde jakbym chcial uzywac tv jako monitora do ciaglej pracy to bym nie wyrobil bo pisac sie ciezko pisze (troche nie wyrazne litery) ale w grach miod :D
 

xchicken

New member
Ja tez mam taki dylemat, planuje zakup x360 i "n" ale podlaczenia PC tez nie wykluczam, karta w blaszaku to stara ATI z DVI i obsluga rozdzielczosci 1280x800, bardziej sklaniam sie ku Panasowi wiec zalezy mi na opinii o wspolpracy tych TV z kompem czy np uzywanie przegladarki na 32LX60 jest "akceptowalne" ? Drugie pytanie gdybym chcial do panasa podlaczyc laptopa bez DVI (z D-SUB) i z max rozdzielczoscia 1024x768 kablem DSUB-Component to czy w ogole bym cos zobaczyl i czy byloby to w miare OK przynajmniej przy ogladaniu filmow i graniu ???? I jeszcze jedno od glowy ogladajacego do TV zmierzylem 2,5 m czy rozmiar 32 to nie za duzo ???? Wprawdzie w planach mam "N" ale na razie antena dachowa. TV bedzie stal bokiem do okna, bezposredniego oswietlenia slonecznego nie bedzie. Co wybrac ?
 
Do góry