Panasonic 26LX60 a Samsung 26R71B ?

jasa

New member
Wszyscy prównują Panasonica 60-tkę do 71-ki Samsunga ale tylko 32 cale a ja chcę kupić 26" i nie wiem jaka jest między nimi różnica. Oczywiście liczę na Kikiego bo ma w swoim sklepie obydwa egzemplarze ( i pewnie od niego kupie :). Czy rzeczywiście są duże różnice w matrycy i parametrach między 26 a 32 cale w Samsungu i Panasonicu ? Czy jest jakiś obecnie "idalny" 26 calowy LCD (cena nie gra roli) ? Może ktoś użytkuje 26-tki tych firm ?
Oglądam tylko Cyfrę+, mam dobre DVD Yamaha (po componencie, niestety bez HDMI), Kompa mogę podłączać sporadycznie tylko do oglądania zdjęć, LCD ma stać w pokoju ze wschodnim oknem (słońce tylko do 10.00). Pozdrawiam i liczę na was.
 

Gatekeeper

New member
kiki,

a jak w tej klasie wypada 26" JVC X70 ?
w końcu to najnowszy model, a przedział cenowy mniej więcej podobny...więc jak to w końcu jest z tym X70 ?

pozdro
 

jasa

New member
Lcd 26

kiki napisał:
witam
Lepiej w tej klasie grają
26" JVC s 60
26" Loewe Xelos
26" Samsung M 51
a jak kasa nie gra roli bierz
http://www.loewe.de/spheros_r_26_de,36686,53.html
najlepiej zapraszam na test do sklepu
pozdrawiam

Wielkie dzięki, jeszcze zobaczę czy test będzie w sklepie czy u mnie w domu:smile: ale w twoim sklepie raczej próżno szukać Loewe R 26 jest tylko A i L, no i jestem ciekaw jaka jest jego przybliżona cena. Słowa "cena nie gra roli" oczywiście w rozsądnych granicach :D nie chciałbym aby moja 26 była 2 razy droższa od dobrych 32-jek!!!! Myślę że nie chciałbym przekraczać 6 tys. a wszystkie wymienione przez ciebie (z wyjątkiem Loewe R26 i A26 ) tej granicy nie przekraczają. A gdybyś tak przed tym testem podał po jednym argumencie dlaczego wymienione przez ciebie 3 modele są lepsze od Panasa LX60 i Samsunga R71 ? Przecież Samsung M51 to jednak model starszy ? No i proszę gdybyś jednak miał tylko do wyboru Panasa LX60 i Samsunga R71 to który lepszy ? Pozdrawiam i dzięki.
 

jasa

New member
Gatekeeper napisał:
kiki,

a jak w tej klasie wypada 26" JVC X70 ?
w końcu to najnowszy model, a przedział cenowy mniej więcej podobny...więc jak to w końcu jest z tym X70 ?

pozdro


Oj, rzeczywiście, nie jestem przesadnym estetą ale ta 70-tka JVS robi wrażenie. Ciekawe (pytanie do Kikiego) czy gra tak jak wygląda ?
 

colt19

New member
Mam Panasonic 26Lx60

Witam, ostatnio kupiłem Panasonica i jestem bardzo zadowolony. Oglądałem bardzo dużo modeli, ale wybór padł na Panasa. Narazie jest podłączona cyfra+, ale w przyszłości będzie kino domowe. Gorąco polecam ten TV:)
 
Do góry