Panasonic 2010 z DVB-S, problem z dekodowaniem.

pelaxo

New member
Dostałem wiadomość z aktualizacją oprogramowania tylko do mojego telewizora. Po samodzielnym wgraniu wszystko działa :-D :-D :-D :-D

Problem uznaję za rozwiązany. Co by nie powiedzieć, brawa dla Panasonic za indywidualne podejście do tematu.


Wrzuć to gdzieś na sieć i podaj model.
To co ja wystawiłem wyżej miało być do VT20 - ale nie działa.
 

jagababa34

New member
Proszę:
uploading.com/files/b7mfmce5/pal10lda2.zip

Niestety mojemu modelowi ten plik się nie podoba.

Witam
W moim LCD D25E oprogramowanie załadowało się. Niestety jedyny efekt jaki zmienił się na kanałach z transpondera o częstotliwości 11411 to brak napisu "kanał zakodowany". Prawdopodobnie teraz muszę pobójać się z cyfrą, bo problem tkwi w module CAM(wersja 11).
 

czaki99

New member
Witam
W moim LCD D25E oprogramowanie załadowało się. Niestety jedyny efekt jaki zmienił się na kanałach z transpondera o częstotliwości 11411 to brak napisu "kanał zakodowany". Prawdopodobnie teraz muszę pobójać się z cyfrą, bo problem tkwi w module CAM(wersja 11).


Witam w jaki sposób przeprowadzasz aktualizację? Przez USB?
 

czaki99

New member
1. Przegrywasz plik SDDL.SEC do katalogu głównego karty.
2. Wkładasz kartę w gniazdo telewizora
3. Telewizor sam rozpoznaje aktualizację
4. Postępujesz zgodnie ze wskazówkami z ekranu
5. Po aktualizacji wersja oprogramowania zmienia się z 2.515 na f.515

Bardzo dziękuję u mnie wszystko zaczęło śmigać na tym sofcie.
Model telewizora to V20E
 

dardob

New member
Czyli ta aktualizacja jest jednakowa dla wszystkich rodzajów tv? Bez różnicy jaki model, czy plazma bądź lcd? Można śmiało wgrać, bo narazie nie mogę się doczekać na odpowiedz Panasonica?
 

sezam

New member
Ja mam TX42GT20E i osobiście wolę poczekać na odpowiedź Panasonica czy ten soft jest dedykowany do mojego TV, osobiście mam Cam Cyfry + w wersji oprogramowania 4 i będę się bardzo cieszył jeżeli zadziałają mi kanały HD. Pokusiłem się wypożyczyć Sagema od cyfry i po jednym dniu użytkowania mam mieszane uczucia, po pierwsze biegam po pokoju w poszukiwaniu pilotów ;). Pozdrawiam i przy okazji życzę szczęśliwego Nowego Roku wszystkim "szczęśliwym" posiadaczom TV Panasonica.
 

sorenson

New member
Potwierdzam na modelu V20E i Module Aston 2.23 wszystko działa.

Na module od Cyfry też (wersja 4 wymienili mi z 11).
Jakby ktoś się zastanawiał to lista kanałów zostaje.

Na włączonym TV wkładamy kartę z plikiem SDDL.SEC telewizor to rozpozna i krok po kroku wszystko wyświetla się na TV nie potrzeba żadnej instrukcji TV sam rozpoznał że to jest model TX-P50V20E(u mnie)

http://uploading.com/files/b7mfmce5/pal10lda2.zip
 
Ostatnia edycja:

boco

New member
Panasonic tx-l37v20e

WITAM POSIADAM MODEL TX-L37V20E I MAM TEN SAM PROBLEM CO MIAŁ PAN Z TUNEREM I TRANSPONDEREM 11411 MODUŁ ASTON 2,26, CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA OD PANA PROGRAMU DO TEGO MODELU , Z WYJAŚNIENIEM INSTALACJI KROK PO KROKU. POZDRAWIAM.:confused:
 

trance28

New member
Czy ta poprawka rozwiązuje także problemy ze współpracą tv Panasonic z modułami pozostałych platform, tj. CP (brak dekodowania kanałów TVN z tp. 11.393 V) oraz nCAM (ciągłe restarty modułu po przełączeniu na którykolwiek kanał z tp. 12.226 V; brak wyświetlania grafiki MHEG 5, pomimo zgodności tv ze standardem CI+)? Jeżeli ktoś mógłby podzielić się wiedzą na ten temat to byłbym wdzięczny. Powyższe problemy zaobserwowałem na tv Panasonic TX-L32D25E.
 

codaco

New member
Również potwierdzam, poprawę. Wgranie softu przygotowanego przez firmę Panasonic rozwiązało problem z dekodowaniem kanałów w C+ z częstotliwości 11.411. Pozostaje mi jeszcze tylko dalsza walka z rwaniem z polaryzacji H i jak to uda się naprawić to może po roku uzytkowania będę mógł się w końcu cieszyć w pełni sprawnym telewizorem.
 
Do góry