PANASONIC 100Hz TX-29PS12

sdrozd

New member
Potrzebuje tv kineskopowy (najlepiej 29cali bo nie jestem przekonany do panoramy). Bede na nim ogladal glownie tv z kablowki i filmy z tv-out z kompa (za kilka mies byc moze i z odtwarzacza dvd).

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=246591428

Co sadzicie o tym telewizorku?
Firma Panasonic wydaje mi sie powinna gwarantowac zadowalajaca jakosc obrazu... A jak z awaryjnoscia? Mial ktos kiedys do czynienia z tym telewizorkiem? Albo z innym tv Panasonica?

Bardzo prosze o pomoc w wyborze.
Pozdrawiam,
Slawek D.
 

radzique

New member
tylko 29PT9521

slima sobie daruj.
Każdy którego widziałem miał mniejsze lub większe problemy z geometrią i brakiem ostrości w narożnikach.

Jeżeli masz blisko do Auchan to zasuwaj po Philipsa 29PT9521 bo do 30 września jest po 1199 pln. Najtaniej w necie za jakieś 1600 zl.

A obrazem zjada wszystko co widziałem, a do kompa się nadaje elegancko bo spokojnie wyświetlisz 800x600, a może więcej po DVI-HDMI.
Oprócz tego Pixel Plus, idealnia geometria. W Auchan będziesz mógł obejrzeć przed kupnem, więc zwróć uwagę czy nie pokazują sie plamy przy kontraście na 100 %, bo czasem można trafić n ataki egzemplarz.

Ja swojego już kupiłęm.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Mam Panasa PS-a 28 /panorama / od 4 lat i jestem bardzo zadowolony ! Zero problemów i gra bardzo dobrze 100Hz ! Pozdrawiam :):):)
Ps. Tylko panoramiczne telewizory !
 

dario4

New member
Panasonic 29PS12

Polecam Panasonic po pierwsze 29cali 100hz , 24 miesiace gwar , po drugie w necie za 956zl ,Obraz OK, dzwiek na dobrym poziomie za te pieniadze nie ma co wymagac lepszego ,jezeli chodz o Philipsa to zwroc owage na gwarancje 12 miesiecy , obraz podobny do Panasa.
 

ASTONDB9

New member
Bardzo trafna decyzja!

Mam od 3lat Panasonica PS 10P 100HZ:)
Nigdy nie miałem z nim probleów, a jakość obrazu szczególnie na TVN lub z Cyfrowego tunera jest rewelacyjna:) dzis już są jego następcy choć w bardzo okrojonej wersji ale za mniejsze pieniądze ja za swój zapłaciłem 3400zł:( Dziś za te pieniadze miałbym LCD lub za troszkę wiekszą kase Plazme:(
Ale gorąco polecam Panasonica ponoć jego kineskop powinien jakieś 20 - 30 lat powinny grać bez żednych zarzytów:)
Kup go jesli chcesz bo naprawdę warto za takie pieniądze!!!
Pozdrawiam Paweł:)
 
Do góry