Panasomic 47et60 na co wymienic ??? Porażka...

juras5

New member
Witam,
Kupiłem 47et60 za 3590 i dawno niczym się tak nie rozczarowałem. Podświetlenie matrycy i kolor szary(bo czarnego brak) wołają o pomstę do nieba. Rowniex obraz jest czasami jakby poklatkowy czy skacze nie wiem jak to opisac. Ale to trzeba sie przyjrzec. jak sie oglsda film w nocy To tego nie widac. ale podwietlenie to mialem lepsze w lcd sprzed 4 lat.
Samo menu, szybkosc dzialania, interfejs jak najbardziej super.

Chce oddac tv i wziasc rowniez Panasonica tylko ze plazme 42st60 albo 50st60.

Czy moze cos innego rozwiaze moj problem? Bede wdzieczny za szybka odpowiedz bo czas leci...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widocznie dostałeś nie w pełni sprawny egzemplarz albo masz zupełnie inne potrzeby niż realizuje je ET60. Kilka osób zamieniało je na 47PFL 6008 i na 50 st60. Też mieli inne potrzeby i oczekiwania.
Dlatego przed zakupem należy dokładnie opisać swoje preferencje.
 

Riv11

New member
Bez reklam
W Et 60 nie ma obrazu poklatkowego, jezeli jest cos takiego u ciebie, to jest to wadliwy egzemplarz i podlega reklamacji.
 

adrian66

Member
Dziwie się zachwytom niektórych kolegów z tego działu modelami E5 i ET60 Panasonica.Akurat poziomem czerni,a co za tym idzie kontrastem modele te znacznie odstają od ówczesnych standardów,a przecież to są kluczowe parametry w ocenie telewizora,przynajmniej dla mnie.Radze przed kupnem tv zapoznać się z profesjonalnymi testami ,a możne uda się uniknąć takich rozczarowań.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym zdecydowanie St60. Jeden z najlepszych w ocenach światowych cena do jakości. Napisz na Pw dostaniesz info.
 

Riv11

New member
Bez reklam
Czyli twierdzisz, że skoro zachwycają się to są rozczarowani? :)
Dokładnie. Nikt nie ma prawa sie zachwycać telewizorem skoro Adrianowi się nie podoba. Oczywiscie fakt, ze większośc jest zadowolona z tych modeli nie ma tu nic do rzeczy. Maja byc nie zadowoleni i już.
 

juras5

New member
Kolega co pracowal dlugo w sklepie i sam ma plazme powiedzial ze za jasno mam na plazme. I nie wiem czy et60 z ktorego nie jestem jakos super zadowolony czy moze samsung f6500 albo f6640
 

Riv11

New member
Bez reklam
Plasmy mają teraz filtry, ktore w znacznej mierze spełniają swoje zadanie. Ale to juz sam musisz ocenić, czy będzie ci to mocno przeszkadzać czy nie. Model ET 60, masz ewidentnie wadliwy i wymienisz go na gwarancji. Jednak biorąc pod uwagę, że ten model i tak ci nie odpowiada, do plazmy masz obawy to wybierz Samsunga f 6500, moze dla ciebie będzie to lepszy wybór.
 

juras5

New member
60 cali odpada nie zmiesci mi sie. Zrazilem sie sie troche do tego et60. Zalezy mi na plynnosci i braku artefaktow. Mam rolety automatyczne ktore zawsze bede mogl mocniej opuscic jakby bylo za jasno. To na przyceimniony pokoj st60?
 

robertos80

New member
czegoś tu nie rozumiem, skoro zamiast czarnego widzisz szary tzn, że ogladasz po ciemku lub wieczorem, bo LED'y mają super czerń ale w dzień, szary zamiast czarnego to tylko jak jest ciemno a piszesz, że na plazmę masz za jasno - tu bedzie na odwrót - jak będzie jasno w pokoju to czerń będzie szarawa, czyli odwrotnie jak w LCD
 

juras5

New member
oddałem.
nie wiem czy 42st60 czy 50st60 ?
odgległosc to 2,5m 47 cali wydawało się już trochę duże do ogarnięcia wzrokiem.

tak samo miałem jak kupowalem monitor 24 cali najpierw dużo a potem szybko człowiek się przyzwyczaja...

sygnał: kablówka INEA/ECHOSTAR
 
Do góry