Panas Vt 30 i problem z plikiem MKV

cureman

Active member
Bez reklam
Witam mam Panasa VT 30 i mam problem z jednym plikiem MKV puszczonym przez USB .Wszystkie inne filmy leca bez problemu w tym formacie a ten nie wiem czemu? .Na Pc idzie normalnie.

DANE PLIKU

Jak wytresować smoka / How to Train Your Dragon

Dane techniczne:
Plik : 4,24 GB
Video : 5755 Kbps, 25 fps, rozdz.1280x544
Audio : 448 Kbps, 48000 Hz, 6 kanałów AC-3

10% danych naprawczych

Gdzie jest problem ?.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Problem tkwi w audio pliki z DTS nie chodza a pliki z AC3 normalnie .Jaki program mi zmieni to audio z DTS na AC3 ?
 

fazer58

Member
Bez reklam
Może problem tkwi w "format profile",musisz sprawdzić w MediaInfo,jaki posiadają inne filmy a jaki ten, bardzo często są problemy z Profile High L@5.1. Podaj całe wykresy obu filmów,to może ktoś bardziej kumaty,coś "wyłowi"
 

cureman

Active member
Bez reklam
zmieniłeś z AC3 na AC3??

WCZESNIEJ PISALO W PLIKU AC3 i zmienilem w programie ( na probe) znow na AC3 i film smiga.Jak na razie to problem mam z plikiem CARS niby MKV AC3 a obraz co 5sekund staje a dzwiek leci :(

Czy VT 30 odtw.Pliki Format : AVC i czy to format HD ?
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
Mam pytanie .Jaki jest maksymalny rozmiar plikow MKV do ogladania na VT30 z dysku przez usb ?.Czy wielkie pliki po 10 giga robia problemy ?.Ja widze czasami w filmach problem typu rozdwajanie obrazu i piksele.Czy to wina wielkosci pliku czy zlej konwersi ?
 

tomek_73

New member
Pytanie z innej serii - 50G30 odtwarza mi jak należy film *MKV 1080i z dysku przez USB, bez zacięć itp problemów - jedno małe ale..... nie mogę tego filmu "przewinąć" do przodu (do tyłu zresztą też) :( porażka oglądnąłem sobie 1.5 h z prawie 2.5h i teraz krew mnie zalewa jak mam znów oglądać od początku :(

Co moze być przyczyną? Inne - fakt że mniejsze przewija bez problemu
 

cureman

Active member
Bez reklam
Mysle ze to wina RIPA a nie wielkosci pliku .Mam ripy po 3giga i jest problem z przewijaniem a mam i po 8 giga i przewija normalnie.
 
Do góry