Panas TX-37LZD85F

fab1

New member
Witam,
od trzech dni jestem szczęśliwym posiadaczem Panasonica TX-37LZD85F. TV jest podłączony z tunerem Sat kablem Euro-Euro. Problem w tym, że czasami widzę delikatne przebicia programów TV naziemnej. Obraz bywa c momentami lekko niewyraźny. Kabel, którego używam prawdopodobnie jest słabej jakości. Oczywiście telewizorek ma fajny dźwięk, super ostrość i czerń. Naprawdę dobrze się prezentuje. Czy opisane problemy mogą wynikać ze słabej jakości kabla? Chciałbym połączyć oba urządzenia kablem Euro RGB. Czy to poprawi jakość obrazuPozdrawiam

Jurek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to jedna z przyczyn - kabel. Ale możesz mieć też ustawienia synchroniczne w tunerze.
 

Cukrus

New member
Panas 37LZD85

Fab1 jeżeli możesz powiedz jak ten tv radzi sobie z sygnałem z cyfry, przede wszystkim z kanałami które nie są w HD. Czy odbiór jest dobry ?.Jestem ciekaw czy radzi sobie lepiej niż Toshiba Z3030, którą znalazłem w całkiem przyzwoitej cenie. Zastanawiam się który wybrać. Z tego co widzę to Panas jest chyba technologicznie bardziej zaawansowany
 

paulkad

New member
gdzie kupiliście

gdzie kupiliście 37LZD85? Z kilku źródeł mam informacje że jeszcze nie jest dostępny na polskim rynku??!
 

Saracen

New member
No mnie też dochodzą cały czas słuchy, że tu i ówdzie ten model już jest. jak to jest naprawdę z tym TV? Bo ja na niego czekam i nie mogę się doczekać :)
 

daniel1111

New member
W Szczecinie w MediaMarkt jest 5 sztuk. Więc pewnie w całej sieci tego sklepu można go kupić. Avans też posiada go w sprzedaży. Dziwię się że Kiki, rasowy sprzedawca Panasonica widzi problem w dostępności tego modelu. W Panasonic Polska odpowiedzieli mi, że telewizor jest w sprzedaży na terenie całej Polski,a sieć dystrybucyjną można sprawdzić na ich oficjalnej stronie internetowej .
 

Cukrus

New member
Panasonic LZD85

Z tego co dowiedziałem się w panasonic Polska telewizorek jest do kupienia. Z uzyskanej info wynikało, że mogę go dostać na drugi dzień
 

paulkad

New member
za ponad 5 tys. , gdy tymczasem sklepy internetowe zaczynają od 4,2 tys
szczerze powiedziawszy rozmawiałem z wieloma przedstawicielami i wszyscy twierdzą ze tak wygląda współpraca z Panasonic Polska - zero konkretów.
Jeśli tak wygląda też serwis u nich to chyba sie zastanowie nad inną marką.:hmm:
 

paulkad

New member
daniel1111 napisał:
W Szczecinie w MediaMarkt jest 5 sztuk. Więc pewnie w całej sieci tego sklepu można go kupić. Avans też posiada go w sprzedaży. Dziwię się że Kiki, rasowy sprzedawca Panasonica widzi problem w dostępności tego modelu. W Panasonic Polska odpowiedzieli mi, że telewizor jest w sprzedaży na terenie całej Polski,a sieć dystrybucyjną można sprawdzić na ich oficjalnej stronie internetowej .

Pierdoły opowiadają.
Owszem w ofertach sklepów telewizor jest w sprzedaży. Jeśli jednak przyjdzie sprawdzić dostępność, to rozkłądają ręce. W sklepach internetowych jest tak samo.
 

daniel1111

New member
paulkad napisał:
Pierdoły opowiadają.
Owszem w ofertach sklepów telewizor jest w sprzedaży. Jeśli jednak przyjdzie sprawdzić dostępność, to rozkłądają ręce. W sklepach internetowych jest tak samo.
Sprawdź, potem komentuj! Ja widziałem na własne oczy w MediaMarkt w Szczecinie. I nie rozmawiamy tutaj o pieniądzach tylko o dostępności telewizora, bowiem mamy wolny rynek i każdy ustala cenę jaka mu pasuje. W sklepach intrnetowych sprawdź, są dostępne.
 
Ostatnia edycja:

paulkad

New member
sprawdziłem, dlatego też komentuje ... poza tym komentuje nie fakt 5 sztuk w sklepie dla idiotów Szczecinie, a fakt informacji uzyskiwanych od Panasonic Polska

"dostępność" znaczy dla mnie kupuję od ręki, albo zamawiam i mam go do 2 dni, a nie zamawianie i czekanie do 7 dni aż zostanie sprowadzony nie wiadomo skąd

temat po uzykaniu infomacji od kiki uważam za zamkniety
 

Maurycy_007

New member
A ja widziałem go już półtora tygodnia temu w Saturnie i był dostępny (o cenie nie rozmawiamy) podonie wersja 32 cale.
W ostatni weekend była dodatkowo promocja "TV bez VAT" czyli 22% taniej, co dało cenę zasadniczo taką jak dobra cena w sklepach internetowych.
 

fab1

New member
Ten TV używam od 26 maja. Zakupiłem w sklepie internetowym, który współpracuje z Panasonic Polska. Mój 37LZD85F nie ma problemów z nierównomiernym podświetlaniem matrycy. Obraz z Cyfry super, z anteny naziemnej - bardzo dobry. Zauważyłem, że ma bardzo dobry dźwięk. Nie będę się tu rozpisywał o pozostałych zaletach tego TV, o tym jest test Kikiego. Natomiast mogę na priv podać adres sklepu, gdzie sam zakupiłem ten telewizorek i jestem z niego jak narazie bardzo zadowolony.

Jurek
 
Do góry