Panas DX900 czy Sony XD93 czy Philips PUS8601 czy OLED

ktas

New member
Witam,

Mam mały zgryz. Potrzebuje TV 65 cali do salonu - płaski. Odległość do TV ok 5-6 metrów. Cena do 25 tys. Telewizja głównie do oglądania NC+ (80% czasu użytkowania tv) oraz czasami filmu bluray (10% czasu) i wypożyczalni tv (10% czasu). Zastanawiam się nad następującymi modelami:

- Panasonic 65XD900
- Sony 65XD93 (wiem że jeszcze ciężko cokolwiek o nim powiedzieć ale wstępny wybór jest)
- Philips 65PUS8601
- OLED LG 65EF9509 (płaski)

Stąd prośba pomoglibyście mi przynajmniej wyeliminować kilka z ww. tv ? Zawsze ułatwiło by to mi wybór. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Trudno wypowiedzieć się o tv które są na papierze czy na necie tylko. Philips ma swoje zalety, OLED to bajka jeżeli chodzi o technologię. Kwestia gdzie OLED jest osiągalny poza pewnym sklepem w Łodzi który ma wszystko co jest na rynku.
 

ktas

New member
OLED to bajka jeżeli chodzi o technologię. Kwestia gdzie OLED jest osiągalny poza pewnym sklepem w Łodzi który ma wszystko co jest na rynku.

Ten OLED jest dostępny nawet na allegro tyle że sklep to Outlet i trochę się bałbym go kupować choć ma niby gwarancje i 0 godzin przepracowanych (cana 18 tys).
Poza tym ten sklep w Łodzi jest w stanie go ściągnąć w kilka dni (pytałem już wstępnie - 23 tys cena).
Dodatkowo jest dostępny w Niemczech bez problemu w MM itp.
 
Do góry