PANAS 65 VT60 czy SHARP 70 LE 750

kopi

New member
Chcę zmienić moje LG 60 PZ 750 na jakiś lepszy telewizor o większej przekątnej. Rozważam Panasa 65 VT 50 (a może VT 60/ZT 60?) lub nowy Sharp 70 LE750.

Moje preferencje:

-będą oglądane filmy, przyroda, bajki - 50% w dzień, 50% wieczorem;
-ważna jest głęboka czerń (mój LG niestety jej nie ma);
-chciałbym mieć jak największą przekątną ekranu;
-odległość od ekranu wynosi 4,5 m;
-cena do 12-13 tys.zł.

Dotychczas rozważałem tylko plazmę Panasa ale teraz ze względu na większą matrycę i przystępne ceny w grę wchodzi także Sharp, np. nowy 70 LE750, obawiam się tylko, że czerń może być w LED Sharpa kiepska.

Może ktoś mi coś poradzi? Który model wybrać - czy warto w ogóle rozważać LED'a?
 

kopi

New member

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten stolik jest swietny, czemu ja go nie dostalem? :)
Co do tv to dla mnie wybor bylby banalnie prosty, ale jak kto woli.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dopiero teraz dodają go gratis .

Porównanie będzie możliwe ale dopiero jak wejdą modle Panasonica 60ZT60
Ale Sharp to 70". A ta różnica ma znaczenie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poczytaj watek ktory podal Ci Kiki. Ja mam doczynienia z plazmami, doceniam zalety i neguje wady, ale nie sposob przejsc obojetnie obok duzych przekatnych. Swoja droga VT50 65" znam doskonale i zdecydowanie celowalbym w tego Sharpa. Bazuje tu na wlasnych doswiadczeniach i praktyce, wnioski i odczucia mam juz wyrobione.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Rozsadne" to pojecie wgledne kolego, ten stolik jest wyceniony obficie wiec odstaje od ogolnie przyjetych cen innych konstrukcji, chociazby z uwagi na to ze to nie byle co. Zrobilem juz sobie co prawda stolik, ale oczywiscie pisz. Generalnie daj znac jak kupisz tv i opisz wrazenia :)
 
Do góry