Panas 58dx750 - dobra cena...???

żona

Banned
Są to spore różnice i ten 1100zl mogą być jednak warte.
Zgadzam się, że są spore różnice, ale czy tyle warte, to zależy do czego ma on służyć. Dla mnie, "zwykłego oglądacza" programów TV w tym sportowych, YouTube itp. w zupełności daje radę DX701. Uważam, że każdy przed podjęciem decyzji o wyborze, sam powinien naocznie porównać w sklepie rozważane modele, takie pisanie o różnych niuansach może spowodować tylko ból głowy;)
 

strazakp

Banned
Zgadzam się, że są spore różnice, ale czy tyle warte, to zależy do czego ma on służyć. Dla mnie, "zwykłego oglądacza" programów TV w tym sportowych, YouTube itp. w zupełności daje radę DX701. Uważam, że każdy przed podjęciem decyzji o wyborze, sam powinien naocznie porównać w sklepie rozważane modele, takie pisanie o różnych niuansach może spowodować tylko ból głowy;)
No ból głowy jest ;-)
Sprawdzanie obrazu TV w sklepie nie jest miarodajne bo po pierwsze Zbyd dużo TV blisko siebie i oczy wariują a po drugie to te sztuczne światło.
U mnie TV też służy do tego samego co u Ciebie czyli zwykła TV z NC+, YT, filmy z usb a teraz również gry z Xbox one s.
Czy wg ciebie pilot w Panasonic nie jest tandetny???
 

maniek530

Banned
No ból głowy jest ;-)
Sprawdzanie obrazu TV w sklepie nie jest miarodajne bo po pierwsze Zbyd dużo TV blisko siebie i oczy wariują a po drugie to te sztuczne światło.
U mnie TV też służy do tego samego co u Ciebie czyli zwykła TV z NC+, YT, filmy z usb a teraz również gry z Xbox one s.
Czy wg ciebie pilot w Panasonic nie jest tandetny???
Rece opadaja - na pilota bedziesz patrzyl, w.ramke go oprawisz ? Ma sluzyc do tego do czego ma.I juz.Niedlugo bedzie.problem w kablu zasilajacym bo za krotki ....:fool:
 

weeman

New member
No jest to dał mnie spory minus ale można to obejść poprzez dokupienie boxa za ok 200zl z androidem :) Ponadto mam też Xbox one gdzie też mogę podłączyć dysk pod USB ale nie wiem jak z odczytem danych bo jeszcze nie probowalem. (Świeży zakup)

O jakim boxsie za 200 zł piszesz. Swego czasu szukałem, otrzymałem rekomendacje xiomi które nie jest doestepny w Polsce. Jest jeszcze ferguson bez supportu i ze słabymi opiniami.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Zdecydowanie lepiej dołożyć do Xiaomi mi box 4k, i masz fajne maleństwo na android tv i parę lat spokoju... Polecam testy na youtube, są też polskie.
Mam i gorąco polecam- chociaż przymierzam się do sprzedaży lub oddania w rodzinie, bo zanim doszedł z chin to zmieniłem tv ;)

I masz fajną zabawkę bez konieczności ładowania się w androida w telewizorze na beznadziejnych prockach...
 

kolunio

New member
Zdecydowanie lepiej dołożyć do Xiaomi mi box 4k, i masz fajne maleństwo na android tv i parę lat spokoju... Polecam testy na youtube, są też polskie.
Mam i gorąco polecam- chociaż przymierzam się do sprzedaży lub oddania w rodzinie, bo zanim doszedł z chin to zmieniłem tv ;)

I masz fajną zabawkę bez konieczności ładowania się w androida w telewizorze na beznadziejnych prockach...
Witam
Możesz pisać namiary od jakiego sprzedawcy zakupiłes tego box?
Pozdr
 

pebe86

Member
Bez reklam
aliexpress, bezpośrednio. Szedł niecałe 3 tyg. W dodatku kupując przez np. planetplus masz jeszcze kilkadziesiąt zł zwrotu.
Polecam jego test na youtube na testhub- szczegółowy.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Rece opadaja - na pilota bedziesz patrzyl, w.ramke go oprawisz ? Ma sluzyc do tego do czego ma.I juz.Niedlugo bedzie.problem w kablu zasilajacym bo za krotki ....:fool:

święte słowa. Zamiast kupić i się cieszyć tv, to siedzą w necie, oglądają testy na jutubie a w sklepie czarne ekrany czy widać chmurki...
 

kolunio

New member
aliexpress, bezpośrednio. Szedł niecałe 3 tyg. W dodatku kupując przez np. planetplus masz jeszcze kilkadziesiąt zł zwrotu.
Polecam jego test na youtube na testhub- szczegółowy.
Dzięki za info. Właśnie przeglądam i są po 69$. Tez podobnie płaciłeś? Sklep x komp ma za 430...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Podajcie mi 10 przydatnych aplikacji na androida. Tylko żebym sie nie posikał ze śmiechu... youtube jest wszędzie więc odpada na dzień dobry.

1.2.3... czekam.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Caparzo, też czekam- kiki pisał kiedyś o dziesiątkach tysięcy, a ja i tak nie znam nikogo kto korzystałby z czegoś więcej niż YT, netflix, ipla i player... A te są praktycznie w każdym pseudo smart tv na rynku.
Nie ważne czy android tv czy nie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdzie nie napisałem o YT. To już Twoja interpretacja. Napisałem że młodzi nie korzystają z programów telewizyjnych ale ze streamingu i wybierają wyłącznie to co chcą.
Nie każdy się katuje telewizją z anteny.
 

strazakp

Banned
Zgadzam się, że są spore różnice, ale czy tyle warte, to zależy do czego ma on służyć. Dla mnie, "zwykłego oglądacza" programów TV w tym sportowych, YouTube itp. w zupełności daje radę DX701. Uważam, że każdy przed podjęciem decyzji o wyborze, sam powinien naocznie porównać w sklepie rozważane modele, takie pisanie o różnych niuansach może spowodować tylko ból głowy;)
Problem jest tylko taki że w sklepach nie stoją 58dx750 by naocznie porównać...
 

baranskia

Member
Kup w necie! W domu wypróbuj osobiście ... bez pośpiechu i... zostaw lub oddaj - masz na to 14 dni!

Problem jest tylko taki że w sklepach nie stoją 58dx750 by naocznie porównać...

Kup w necie! W domu wypróbuj osobiście ... każdy jeden model... bez pośpiechu i... albo zostaw albo oddaj (gdybyś miał jakieś "ale") - masz na to aż 14 dni! Legalnie! Licząc od daty potwierdzenie odbioru! :p

:hmm:
 
Do góry