PANAS 37 czy 42 ???

tirain

New member
Planuję zakup nowego Panasa PV60. Zastanawiam się jednak, czy wybrać 37" czy 42".
Ktoś się może orientuje czy są jakieś różnice w matrycy lub parametrach?

Będę wdzięczny za odpowiedź:) :) :) .

Z tego co zdążyłem podzwonić 37 można w Wa-wie kupić za 6kPLN (bez podstawki).
 

tirain

New member
Jakoś sobie nie przypominam

Od jakiegoś czasu (miesiąc) śledzę to forum i nie przypomianm sobie, aby było porównanie tych modeli (PV60).
Są to modele dostepne w ofercie Panasa od kilku dni (w Niemczech od miesiąca).
O TH-37PV60 chyba nikt jeszcze nie pisał...
 

maszek

New member
Bez reklam
Poza przekątną - a co za tym idzie - gabarytami zewnętrznymi nie ma między nimi różnicy :). Spokojnie możesz wybrać 37" jeśli masz mało miejsca na telewizor.
 

kojot

New member
pmcomp
powiedz nam cos wiecej , jakie sa ruznice miedzy tymi dwoma matrcami tez sie zastanawiam co wybrac czy na 37" mniej jest widoczny kratka miedzy pikselami czy jest to samo, czy obraz jest taki sam i nie ma jakis znacznych roznic moja odleglosc od tv to jakies 3,3 metra ale czasami jest blizej i jestem ciekawy czy nie przesadze biorac 42" :D
dzieki czekam na odpowiedz
KOJOT
 

michalp

New member
witam,

co do odległości, to mogę uspokoić, że przy 3.3 metra można spokojnie brać 42". Dla mnie jest to odległość wystarczająca, sam oglądam z 2,9 metra 42". Są filmy w polsacie, tvn i oczywiście dobre dvd, gdzie ogląda się super, również niektóre mecze - to zalezy od nadawanej jakości danego materiału. Dla innych stacji trzeba mieć trochę wyrozumiałości, ale nie jest źle, po prostu jest normalnie. Przy plaźmnie i dobrym ustawieniu nie będzie pikselozy, więc bądź spokojny, co do Twej odległości.

Pozdrawiam
 

deoc

New member
Wlasnie ile kosztowal PV60 w wersji 37" czy cena 6500 to dobra cena (allegro - plazma city) bo jak dla mnie 42" to za duzo - choc bylem zdecydowany... nie mam miejsca w pokoju - bo to cos jest w sklepie o powierzchni 300m2 to nie to samo co w pokoju 3x5m... a 37" plazmy jest dobrym kompromisem miedzy 32" LCD a 42 ;)
A no i jak wrazenia :)
 
Ostatnia edycja:

Ru$lan

New member
deoc napisał:
Wlasnie ile kosztowal PV60 w wersji 37" czy cena 6500 to dobra cena (allegro - plazma city) bo jak dla mnie 42" to za duzo - choc bylem zdecydowany... nie mam miejsca w pokoju - bo to cos jest w sklepie o powierzchni 300m2 to nie to samo co w pokoju 3x5m... a 37" plazmy jest dobrym kompromisem miedzy 32" LCD a 42 ;)
A no i jak wrazenia :)
6500 zł za 37" to dużo bo cena tego panasa zazyna się od 5900 zł.
Zresztą sprawdź tutaj:
http://www.eeeby.pl/?q=panasonic+37+pv60&s=szukaj
 
Do góry