Pan 42 pv 60e a 600e

pavulon

New member
:confused:

Czytalem watek dotyczacy tych dwoch, ale chcialbym uslyszec opinie kogos kto sie zdecydowal na ktoregokolwiek.
Chodzi mi tylko o odbior sydnalu tv z kablowki.Jak wypada w porownaniu do innych modeli (lg samsung).
Jaka roznica jedt miedzy tymi dwoma modelami , a moze wcale nie ma roznicy miedzy nimi!!!
No i jakim kablem puszczacie sygnal z kablowki i z dvd???
 

Zonk

New member
poczytaj dokładniej dział o Panasonicach bo odpowiedzi na większość Twoich pytań już padły ... łącznie z cytowaniem oficjalnych odpowiedzi Panasonica..
 

marti

New member
Kablówka

Witam..
Mam Panasa i kablówką UPC radzi sobie dużo lepiej niż konkurencja. Jeśli chodzi o PV 60 i 600 to 600-tka ma tylko więcej gadżetów.
Pzd
 

RoMi

New member
Hmm- no nie zgodził bym się z tym. Ja kupiłem pv600 nie tylko dla samego wyglądu ale i dla dzwięku który produkuje ten tv. Nie znajdziesz na rynku takiej plazmy ani lcd który tak dobrze wali po uszach. 10-cio watowe brzęczółki w pv60 to nieporozumienie. Tutaj nie jesteś zmuszony do ciągłego odpalania kina domowego aby jakoś to "grało" do normalnego oglądania tv. Porównaj sobie gdzieś te dwa modele - włącz kanał muzyczny - ustaw basy i wysokie na maxa + trusurround i zobaczysz na czym polega różnica w dzwięku w tych dwóch modelach panasa. Wiele osób produkuje tutaj posty usprawiedliwające swój gorszy wybór :D . pozdr
 

JaCkyLL

New member
podzielam zdanie Mabri i RoMi ...
dla mnie wyglad 60ki jest nie do przyjecia. no i dzwiek w 600tce jest gites !!
wiec gdyby nie bylo modelu 600 pewnie zdecydowalbym sie na inną firmę

pozdro, j
 

bart

New member
RoMi napisał:
Wiele osób produkuje tutaj posty usprawiedliwające swój gorszy wybór :D . pozdr
Taki juz urok forum. Wybor pv60 bylby na pewno gorszy od pv600 pod jednym prostym warunkiem - obydwa modele w jednej cenie.
Jesli jednak roznica w cenie jest i to nie taka mala, to nie bylbym taki pewien czy warto doplacac. Kwestia gustu i portfela - dla mnie na przyklad nie bylo warto, za roznice wolalem dokupic nagrywarke dvd panasa i jestem happy
 
Witam
Czy do plazmy Panasonica TH-42PV600E będę musiał bezwzględnie dokupić stojak TY-ST42P600W ???

Jestem przeddzień podjęcia już OSTATECZNIE decyzji co do zakupu plazmy Panasonica...choć nadal wacham się pomiędzy modelami TH-42PV60EH a TH-42PV600E. Ta obudowa, dźwięk, oraz funkcjonalność PAP/POP/PIP/PAT jednak przekonują mnie bardziej do modelu 600. Ale czy słusznie?
Z góry dziękuję za każe info i pozdrawiam serdecznie z Wrocławia
 

Mabri

New member
Porucznik Jaszczuk napisał:
Witam
Czy do plazmy Panasonica TH-42PV600E będę musiał bezwzględnie dokupić stojak TY-ST42P600W ???

Jestem przeddzień podjęcia już OSTATECZNIE decyzji co do zakupu plazmy Panasonica...choć nadal wacham się pomiędzy modelami TH-42PV60EH a TH-42PV600E. Ta obudowa, dźwięk, oraz funkcjonalność PAP/POP/PIP/PAT jednak przekonują mnie bardziej do modelu 600. Ale czy słusznie?
Z góry dziękuję za każe info i pozdrawiam serdecznie z Wrocławia

Ja polecam

http://www.multimebel.pl/Produkty/Rock/A-202/A-202XL.htm

Z ważnych drobiazgów jest jeszcze czytnik kart flash poprzez który zaktualizujesz np. firmware
 
Mabri napisał:
Ja polecam

http://www.multimebel.pl/Produkty/Rock/A-202/A-202XL.htm

Z ważnych drobiazgów jest jeszcze czytnik kart flash poprzez który zaktualizujesz np. firmware

Witaj
Czy już aktualizowałeś firmware w swoim Panasie 600 ?
....Czy do plazmy Panasonica TH-42PV600E będę musiał bezwzględnie dokupić stojak TY-ST42P600W ??? Planuję postawić plazmę na szafce RTV....
Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

rmg

New member
firmware i stolik

Witam.
Śledzę forum o Panasonicu i dzięki niemu zdecydowałem się na zakup PV60. Z tego co było napisane w innym wątku wersja z oznaczeniem na końcu EH posiada stojak w zestawie. Na pewno nie jest konieczne dokupowanie stolika. Radzę zorientować się czy wersja którą miałbyś kupić to nie wersja EH. Wtedy tylko skręcasz w całość i stawiasz jak Ci wygodnie. Co do aktualizacji - nie słyszałem, żeby ktoś na forum chwalił się, że wgrał sobie nowy firmware do swojego Panasa PV600 - raczej przyjechał serwis i to zrobił. Zresztą nie znalazłem strony gdzie takowy można by było zassać.
 
Witam
Z tego co ja wiem ten model Panasa TH-42PV600E nie posiada ani podstwki ani stolika czy wieszaka. Są to opcje. Wszystko należy dokupić oddzielnie w zależności od potrzeby. Tylko wersje budżetowe tej plazmy m.in. TH-42PV60EH już jednak posiadają odpowiednią podstawkę co wynika z oznaczenia - symbolem EH.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam
Zdobyłem informację od Panasonica Polska, iż podstawka TY-ST42P60W pasuje do modelu TH-42PV600E tak samo jak podstawka TY-ST42P600W lecz różnią się kształtem tylko samej podstawy, co jednak nie usprawiedliwia kilkuset złotowej różnicy w cenie.
Najprawdopobniej w przyszłą środę będę właścicielem plazmy Panasa.
Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia
 
Ostatnia edycja:

Grigorij

New member
Judash napisał:
Kupilem kiedys tV z PIP-em, ale byl mi zbytczny ;)
U mnie podobnie, na moim 6-letnim Sony CRT 29" PIPem bawiłem się chyba ze dwa razy na początku. Potem nabyłem TVsat i PIP okazał się zupełnie bezużyteczny. PIP nadaje się tylko do TV naziemnej i do kablówki...
 

orka

New member
Proszę o podpowiedź. Może ktoś ma pomysł jak zawiesić plazmę w kącie pomiędzy ścianami, i to nie pod katem 90 stopni. Czy ktoś widział, jakieś wieszaki na plazmę - 37 cali , do 30 kg, które umożliwiają taki rozwiązania . Chodzi prawdopodobnie o wieszak na dwóch zwiasach umożliwiających - ustawienie tv i to w odpowiedniej odległości od ściany. Jedym słowem max regulacja w poziomie.
Widziałem podobne wypasione wieszaki Panasonica czy innych za 1500-2000 zł .
Może jest gdzieś tańszy producent.
 
Do góry