Padł Panas...i co teraz

bomber2

Member
Heh Panowie.. Moj niespełna 3 letni panas as650e nie reaguję nawet na podłączenie pod prąd... Pewnie pójdę do jakiegoś elektryka żeby sprawdził czy to moze cos z jakimś bezpiecznikiem przy zasilaniu i moze go reanimuje...ale dzięki temu że padł namowilem żonę na nowe tv ;-) a więc.
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? za telewizora, lub z boku
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Mialem panasa zlamasa co 3 lat nie dal rady...
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Niski input lag dobra matryca
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )? Tv vectra w hd
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Pc i tv kablowa
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 10
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Obojetnie ale nie zeby blyszczala jak jajka psa :p
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Pc filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Nie przez tv a pc
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak pc 8 godzin
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorem
17. Preferencje co do wielkości? 55”
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Brak płynności kiepski obraz
19. Preferencje co do marki ? Najlepszy w cenie
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie bo to chlam
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2600,00
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spokojnie liczyć na bardzo dobry model i to lepszy od Panasonica:
- TCL 55P60 za 2650
- Thomson 55UC64 za 2650 zł
- Hitachi 55HZT66 za 2450 zł
- Philips 55PUS6101 za 2450 zł
Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację gratis + pakiet przy TCL.
 
Ostatnia edycja:

zdavee

New member
Możesz spokojnie liczyć na bardzo dobry model i to lepszy od Panasonica:
- TCL 55P60 za 2650
- Thomson 55UC64 za 2650 zł
- Hitachi 55HZT66 za 2450 zł
- Philips 55PUS6101 za 2450 zł
Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację gratis + pakiet przy TCL.
Polecam z czystym sumieniem TCL 55P6006, myślałem o wyższym modelu ale na szczęście nie kupiłem bo ludzie narzekają :) obraz jest świetny, gorzej ze smart tv ale może coś poprawią. Pozdrawiam.
 

janusz

New member
Bez reklam
Polecam z czystym sumieniem TCL 55P6006, myślałem o wyższym modelu ale na szczęście nie kupiłem bo ludzie narzekają :) obraz jest świetny, gorzej ze smart tv ale może coś poprawią. Pozdrawiam.

Zapewne jest to jeden z ciekawszych modeli i cena super, jednak lepszym wyborem jest oferta Kikiego 6046 na androidzie lub tańszy S7906 w podobnej cenie do 6006, podobnie ze smartem TCL-a, ale kalibracja gratis.
Ja po 3 miesiącach użytkowania ponownie wybrałbym P6046, bo ma super obraz (być może dzięki kalibracji) i jak na moje potrzeby android jest idealny - znam lubię tan system z boxów, a w P6046 dział bardzo szybko (pomimo pojawiających się informacji o błędach, to moim zdaniem nie wpływają one na ocenę systemu jako najlepszego Smarta).
 
Ostatnia edycja:

bomber2

Member
na razie super :) matryca ma minimalnie ciemniejsze rogi ale nie więcej niż 10% na moim egzemplarzu co jest miłym zaskoczeniem. Kontrast tez daje rady jak i czerń. Jeszcze się bawie.
 

janusz

New member
Bez reklam
Nawet w takiej cenie można mieć super TV, może to nie hi-end, ale i tak o jakości zdecyduje dostarczony sygnał.
Udanego użytkowania.
 
Do góry