P42S30E po 5 dniach padla

tical

New member
Myslalem juz o tym, ale w regulaminie jest napisane, a potwierdzila mi tez to Pani na infolinii, ze wymiany nowa sztuke moge domagac sie dopiero po 5-ciu nieudanych naprawach...kpiny jakies.
 

gosc_niedzie

New member
Myslalem juz o tym, ale w regulaminie jest napisane, a potwierdzila mi tez to Pani na infolinii, ze wymiany nowa sztuke moge domagac sie dopiero po 5-ciu nieudanych naprawach...kpiny jakies.

ooo... to już tylko 3 usterki i będziesz miał nowy TV- przy częstotliwości 2 usterki/3miesiące to będzie jak znalazł akurat na igrzyska :-?
 

WoofeR

New member
W tygodniu planuję również zakup P42S30E w RTV Euro AGD, ale chyba jednak poproszę w sklepie o uruchomienie telewizora chociaż na kilkanaście minut przed jego zabraniem do auta...
 

paweld007

New member
Też kupowałem plazmę w EURO AGD w Elblągu. Miała wypalone powidoki. Chciałem oddać, robili wielkie problemy, musiałem do centrali w Warszawie pisać reklamację. Centrala uznała reklamację i dostałem nową plazmę.
Ogólnie nie polecam EURO AGD przynajmniej w Elblągu. Wszystko jest ok dopóki nie zapłacisz, później mają cię w dupie, nic nie muszą, nic się nie należy. I jeszcze to wciskanie kabla HDMI za 150zł albo ubezpieczenia.
Nigdy więcej zakupów w EURO.
 
Do góry