p42gt50 moduł cam cyfrowy polsat brak kanałów pomocy

pajacyk85

New member
Witam!

Od 5 dni próbuje uruchomić telewizje satelitarną na modelu panasonic 42gt50 przy pomocy modułu cam dostarczonego od Polsatu.
Kiedy wybieram jakikolwiek kanał otrzymuje wiadomość tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Telewizje cyfrową od Polsatu posiadam również od 5 dni.
Posiadam również 2dekodery do multiroomu które posiadają swoje karty i działają prawidłowo.
Telewizor wykrywa moduł oraz karte.
Występuje informacja że karta jest sparowana z modułem.
Dzwoniłem na infolinie polsatu, gdzie tylko ciagle ponawiają sygnał.

Pierwszy raz w życiu mam tv satelitarną nie znam sie za bardzo. W ustawieniach tv nic nie zmieniłem. Telewizor dokonał automatycznego skanowania po podpięciu kabla z satelity. Po włączeniu tv otrzymuje informacje o autoryzacji modułu oraz info że moduł działa poprawnie.

Ktoś miał takie problemy z modułem cam od cyfrowego polsatu?
 

digitalus

Banned
Witam
Jesli masz tuner satelitarny ze slotem na modul to najlepiej sprawdzic czy modul i karta dziala prawidlowo ,czy mozna ogladac kanaly kodowane. Jesli nie masz takiej mozliwosci to modul i karte mozna sprawdzic w punkcie cyfrowego polsatu.Moze nie dochodza uprawnienia do karty dlatego nie ma obrazu.Moze modul jest uszkodzony.


Informacje o bledach z modulu polsatu w linku

Problemy z modułem CAM CI+ w Cyfrowym Polsacie - Poradniki online
 
Ostatnia edycja:

pajacyk85

New member
Dziękuje za odpowiedź

Udało mi się załatwić tuner ferguson 8018uci wsadziłem do niego moduł cam wraz z kartą (wyświetla mi numer modułu i karty na ekranie tv) chcąc sprawdzić czy wina nie leży po stronie panasonica.
Siła sygnału na poziomie 92%.
Dalej to samo wyświetla komunikat tego kanału nie ma w twoim abonamencie.
Na infolinii również poradzili mi aby sprawdzić moduł cam w punkcie. Udałem się do 3 punktów dzisiaj. I nigdzie nie mieli takiej możliwości.
Obecnie czekam kolejne 3 godziny na kanale polsat sport news, tylko tym razem ponawiając całą zabawe z tunerem fergusona.

Nie rozumie tego
Witam
Jesli masz tuner satelitarny ze slotem na modul to najlepiej sprawdzic czy modul i karta dziala prawidlowo ,czy mozna ogladac kanaly kodowane??. [/URL]

Możesz to rozwinąć jak moge sprawdzić samemu poprawnośćmodułu i karty - oglądając kanały kodowane
 

digitalus

Banned
Jesli po wlozeniu modulu i karty do fergusona nie ma obrazu na kanalach polsatu to nie przeszly uprawnienia do karty.Wina moze byc polsatu, modulu lub karty.Jesli polsatu to trzeba zaczekac ale 5 dni to stanowczo zbyt dlugo.Trzeba zadzwonic do polsatu aby wyslali uprawnienia do karty.
Powinien byc mozliwy odczyt uprawnien z poziomu tunera.
 
Ostatnia edycja:

pajacyk85

New member
Witam wczoraj udało mi się odebrać uprawnienia na nowym wymienionym module cam od cyfrowego polsatu w telewizorze 42gt50.

Nie wiem czy to pomogło ale zanim zadzwoniłem na infolinie zmieniłem w ustawieniach tv MENU KONFIGURACJA >> WSPOLNY INTERFEJS jezyk komunikatow z automatycznego na angielski oraz MENU >> KONFIGURACJA >> MENU STROJENIA DVB-S >> SYSTEM ANTENOWY >> ustawiłem na JEDEN LNB (domyślnie było DISEqC1.0)

Nadanie uprawnień trwało raptem 5 minut.

Ustawienia;
Jakość sygnału 70%
Siła 92%
Kanał Polsat Sport News 12284MHz

Dziekuje za pomoc
 
Do góry