Oto recenzja odtwarzacza Sony BDP-S370 (niestety bez zdjęć).

rojam

New member
oczywiście tak - s370 posiada 2 wyjścia cyfrowe konentryczne i optyczne więc w zależności jakie wejscie cyfrowe ma wzmacniacz musisz mieć taki przewód i masz dolby digital 5.1:)
 

helmucik

New member
Panowie !!! Wspaniała wiadomość otóż następca S370 czyli S380 obsługuje NTFS-a na dwóch portach USB. Sprawdzałem w Euro RTV i AGD. Instrukcja i specyfikacja nic o tym nie mówi. Sony nie chce się tym chwalić pewnie :) Za to okroili parę dodatków które miała 370 m.in. dekodery dźwięku, DivX i parę innych. Więc teraz już pewne że nie zrobią softu na 370, która obsłuży NTFS. Trzeba się przesiąśc :( ale chyba warto. Manual do pobrania na stronie SONY. Pozdrawiam.
 

blurejs

New member
No to raczej nie warto się przesiadać - jak okroili ten odtwarzacz w stosunku do 370. Po co NTFS? Wystarczy sciągać pliki do 4 GB i FAT śmiga.
 

Lenio00

New member
No to raczej nie warto się przesiadać - jak okroili ten odtwarzacz w stosunku do 370. Po co NTFS? Wystarczy sciągać pliki do 4 GB i FAT śmiga.
Oczywiście można ściągać pliki do 4 gb ale...niema plików MKV 720p poniżej 4gb to po pierwsze a pliki w HD MP4 smigają ale nie można uruchomić napisów, SONY wie że w plikach MP4 odtwarzacz nie widzi napisów ale nie zamierzają tego zmieniać. Ja pliki nagrywam na płyty Blue-Ray i odtwarzam bez problemów :)))) lub korzystam z odtwarzacza w TV lub puszczam z kompa. Powiem szczerze ze żałuje że kupiłem SONY S370 ponieważ nie używam go zbyt często i tylko kurz się zbiera na nim. NIE POLECAM chyba ze ktoś chce odtwarzać tylko płyty DVD lub BLUE-RAY
 

lukebed

New member
zmieniłem rozszerzenie pliu z mp4 na avi i napisy śmigają więc to żaden problem :)

czy działa u was IPLA na s370? wszystkie inne serwisy są, BR zarejestrowany, a IPLA jak nima tak nima ;(
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
posiadam 373 CP1250 kodowanie znaków diakrytycznych

ale tylko ś zostawia puste miejsce inne ąćęż wyświetlają się prawidłowo

w czym problem>?
 

Pirat100

New member
Może ktoś rozpracowal taki oto problem: Jak wcześniej pisałem posiadam SONY BDP-S370. Z płytek czy USB fajnie czyta jestem zadowolony (szkoda że nie ma NTFS). Chciałem pobawić się przesyłaniem po DLNA. Na kompie uruchomiony PS3MediaServer z telewizorem Bravia serii ..W5500 (40W5740) pięknie działa. Niestety z odtwarzaczem BDP-S370 już nie. Blu mam podpięty w "piekiełku" pod projektor i przydało by się oglądanie po DLNA. W menu pojawia się PS3 server, widać udostępnione katalogi, pliki. Jednak po wybraniu pliku z filmem zonk... nie działa (plik nieobsługiwany, plik uszkodzony - rożne takie). Czy komuś udało się zgrać PS3Media serwer z odtwarzaczami serii BDP-Sx70. Testując inny soft trafiłem między innymi na serwer mediów Serviio. On działa i z TV i z bluray tylko nie chce mi napisów wyświetlać (napisy w formacie srt tak jak niby powinno być dla serviio plik z napisami taka sama nazwa jak z filmem. Może coś źle ustawiłem. Najlepiej by było jak by się udało zmusić PS3MediaSerever do współpracy z bluray.
 

slavekg

New member
Mam telewizor HD Ready - i teraz pytanie: jak lepiej ustawić interpolację dla DVD (no i wyświetlanie filmów BD), 720p czy 1080i?
Zdaje się, że przeważają opinie, że 720p daje lepszą jakość niż 1080i - ale jak jest w przypadku tego odtwarzacza?
 

Tomek.K.

New member
Mam telewizor HD Ready - i teraz pytanie: jak lepiej ustawić interpolację dla DVD (no i wyświetlanie filmów BD), 720p czy 1080i?
Zdaje się, że przeważają opinie, że 720p daje lepszą jakość niż 1080i - ale jak jest w przypadku tego odtwarzacza?

Sprawdź sam przy jakiej rozdzielczości najlepiej ci się ogląda. Gdy miałem tv HD Ready, to sprawdzałem z dekodera "enki" i lepszy obraz miałem na 1080i niż na 720i, mimo że tv był HD Ready i teoretycznie powinien lepiej pokazywać obraz w natywnej rozdzielczości.
 

ara65

New member
Planuje kupić dysk zewnętrzny i podłaczać go m in do BDP-370.Wolałbym 2,5 cala,bez zasilania zewnętrznego,ale gdzieś wyczytałem ,że zalecane są 3,5 z zasilaniem zewnętrznym.Czy ktoś mógłby mi potwierdzić ,że 2,5 cala działają i nie ma z nimi problemu,jeżeli tak to prosiłbym o symbol tego dysku
dzięki
 

irnus

New member
Planuje kupić dysk zewnętrzny i podłaczać go m in do BDP-370.Wolałbym 2,5 cala,bez zasilania zewnętrznego,ale gdzieś wyczytałem ,że zalecane są 3,5 z zasilaniem zewnętrznym.Czy ktoś mógłby mi potwierdzić ,że 2,5 cala działają i nie ma z nimi problemu,jeżeli tak to prosiłbym o symbol tego dysku
dzięki

Ara65 serwerami, które działają z Sony są: płatny Mezzmo i darmowy Serviio. Ten drugi od najnowszej wersji czyli 0.6.1
 
Do góry