Oto nowy HTC One

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oto nowy HTC One

Po wielu plotkach jest już pierwsze oficjalne zdjęcie promocyjne "wyciekło" nowego smartfona HTC w wersji pozłacanej.

ape_b_4875.jpg


Czas na pierwsze promocyjne zdjęcie NEW HTC One.
To jest wersja ze złotym wykończeniem nowego smartphone od HTC, który powinien być odsłonięty w dniu 25 marca. Będzie jeszcze w dwóch innych kolorach, czyli srebrnym i szarym.

Nowy smartphone ma mieć 5-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 800, jak widać z obrazka różni się podwójną tylną kamerę.
dday
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Interesujące, to będzie pierwszy tel. który wezmę pod uwagę, ale poczekamy jeszcze na ruch Samsunga. Co do koloru, to cóż, jak kto lubi. Ja raczej preferuje srebrny/czarny. Design tez sie nie zmienił, ale w przypadku HTC one traktowałbym to raczej na plus.
 

jurass

Banned
Fajny kciuk. A czy będzie posiadał radio i slot na kartę pamięci? Bo akurat wygląd jest najmniej ważny, wszystkie wyglądają mniej więcej tak samo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Stalowy rewelacja, jak S5 nie zrobi nic ładniejszego, to zostaje przy HTC.
Mimo wszystko, po cichu liczę ze Samsung nas zaskoczy (wyglądem), bo cała reszta to tabelki, wykresy i mało znaczące upgrejdy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Samsung zaskoczy to pewne w koncu trzepia niezla kase za telefony.. Ale HTC ladny telefonik ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pawelk220

New member
calkiem fajny sprzecik wydaje sie z niego i ladny. ja niestety nadal ma traume po rozbiciu ekranu w moim obecnym htc i raczej nie predko pomysle o nowym telefonie.
 

mateo85

New member
Wszystko ok tylko po ten czarny pas z logo htc? Zajmuje niepotrzebnie przestrzeń na froncie. One jest na tyle rozpoznawalna marką że htc mogło sobie to darować

Wysłano z Lg G_Pad v500
 

mateo85

New member
Ściema każda inna strona potwierdza to ze GS 3 dostanie update.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

jurass

Banned
A czy naprawdę obecne topowe telefony są za wolne i te całe benchmarki mają jakiekolwiek znaczenie poza onanizowaniem się cyferkami? Do czego używacie telefonów, do obliczeń pogodowych czy też badań nad rakiem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byc moze, ja juz Benchmarkami sie nie ekscytuje, jedyne co mnie obecnie interesuje to: aparat, bateria, zasieg, rozwiazania dopasowane do moich indywidualnych preferencji i wyglad.
Nie interesuje mnie juz nawet wersja Androida, czy to bedzie KitKat, czy Prince Polo, lotto mi to :)
 

phil7008

New member
Bez reklam
dokladnie ja tez benchmarki mam daleko ,choc trudno sie spotkac z testem na necie bez tych cyferek wiec dla duzej wiekszosci pewnie to sie liczy.Co do wymagan to podstawa bateria plynnosc dzialania i solidna obudowa do zdjec ma lustrzanke nikusia;)
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Bardzo lubię interfejs HTC (Sense czy jakoś tak). :)
Miałem, Galaxy S2, później S3 i na nich jakies nakładki ala Sense.
Było fajnie. Od pewnego czasu mam HTC One i to jest to.
Fabryczna "nakładka" sense jest , jak dla mnie rewelacyjna.
One jest szybki i nie zacina się (jak to zdarzało się w przypadku S2 i S3).
Polecam HTC One i jego następcę muszę mieć. :)
Oczywiście po premierze i testach.
 

rzęsor

New member
Zacina się np w trakcie grania w Real Racing 3.

Jedyna sensowna wersja to Google Play Edition bez nakładki.

Ściema każda inna strona potwierdza to ze GS 3 dostanie update.
Wszystkie inne strony też podają, że aktualizacja będzie tylko dla amerykańskiej wersji z 2 GB RAM.


Android 4.4 KitKat dla Galaxy S III? Zapomnij, ma za mało pamięci RAM - PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności

Samsung Polska udostępnia listę urządzeń, które otrzymają Androida 4.4 KitKat | gsmManiaK.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry