[OT]Pilnie szukam podstawki pod 47cali LB700/LB730/LB731

mak777

New member
Panowie, napisze tutaj, bo sprawa mega pilna...

Poszukuje stopki/podstawki do LG 47LB671, moze byc od kilku roznych modeli: 47LB700, 47LB730, 47LB731, lub jakiegos jakiegos modelu ktory posiada taka sama jak powyzsze. Generalnie podstawka ta ma wyladowac w 47LB671, ale z tego co wymierzylem w sklepie rozstaw jest identyczny, a niestety model 671 ma dwie osobne nozki po bokach w standardzie. Prosze o jak najszybsza odpowiedz, moze ktos z Was powiesil TV i mu nie potrzebna, albo woli dwie boczne osobno jak w 671. Oczywiscie zaplace Jakby ktos cos to prosze o jak najszybszy kontakt, nawet na tel 730-606-204, bo TV jest na prezent dla rodzicow, a maja dosc waska szafke pod tv :(
 

WPPP

Member
mak777, czyli teraz pewnie żałujesz, że kupiłeś LB671V, zamiast przynajmniej LB700V, a najlepiej LB730V. Nie trzeba było oszczędzać kilkuset złotych na prezent dla rodziców. Zwłaszcza, że teraz w przeddzień wprowadzenia na rynek modeli z kolejnego roku różnice cenowe pomiędzy modelami zmniejszyły się.

Wiadomo gusta są sprawą całkowicie indywidualną i każdy ma absolutne prawo do dowolnie własnych upodobań, ale właśnie jak dla mnie wystarczy spojrzeć po jednej sekundzie na podstawki i od razu widać, że te dwie prawie że kurze łapki w LB670/1 są po prostu brzydkie. Nawet połowy ceny bym nie dał za ten model TV z takimi podstawkami. No ale ja jestem estetą i pedantem, czyli trochę się odróżniam od większości ludzi.

Mogę się mylić, ale chyba będzie Ci bardzo trudno znaleźć taką podstawkę od kogoś, kto jej nie potrzebuje. Bo nawet jeśli ma zawieszony TV, to przecież w przyszłości może mu przyjść ochota na postawienie TV na komodzie lub podejmie decyzję o podarowaniu komuś TV bądź też jego sprzedaży. Wobec czego nikt rozsądnie myślący nie pozbędzie się podstawki, nawet jeśli aktualnie jej nie potrzebuje, bo w przyszłości będzie jeszcze trudniej się w nią zaopatrzyć.

Chyba, że można w LG kupić tylko podstawkę do aktualnie sprzedawanych modeli TV? Bo to może być dla Ciebie jedyna szansa, oczywiście oprócz jeszcze innego wyjścia z problemu, czyli kupienia rodzicom nowej komody:)
Jak to się mówi, chytry traci dwa razy:wink: Ale w Twoim przypadku doszło też do zaniedbania obowiązkowego sprawdzenia wszystkiego, co było potrzebne w całym procesie zakupu TV do danego miejsca przyszłego użytkowania.
 

mak777

New member
mak777, czyli teraz pewnie żałujesz, że kupiłeś LB671V, zamiast przynajmniej LB700V, a najlepiej LB730V. Nie trzeba było oszczędzać kilkuset złotych na prezent dla rodziców. Zwłaszcza, że teraz w przeddzień wprowadzenia na rynek modeli z kolejnego roku różnice cenowe pomiędzy modelami zmniejszyły się.

Wiadomo gusta są sprawą całkowicie indywidualną i każdy ma absolutne prawo do dowolnie własnych upodobań, ale właśnie jak dla mnie wystarczy spojrzeć po jednej sekundzie na podstawki i od razu widać, że te dwie prawie że kurze łapki w LB670/1 są po prostu brzydkie. Nawet połowy ceny bym nie dał za ten model TV z takimi podstawkami. No ale ja jestem estetą i pedantem, czyli trochę się odróżniam od większości ludzi.

Mogę się mylić, ale chyba będzie Ci bardzo trudno znaleźć taką podstawkę od kogoś, kto jej nie potrzebuje. Bo nawet jeśli ma zawieszony TV, to przecież w przyszłości może mu przyjść ochota na postawienie TV na komodzie lub podejmie decyzję o podarowaniu komuś TV bądź też jego sprzedaży. Wobec czego nikt rozsądnie myślący nie pozbędzie się podstawki, nawet jeśli aktualnie jej nie potrzebuje, bo w przyszłości będzie jeszcze trudniej się w nią zaopatrzyć.

Chyba, że można w LG kupić tylko podstawkę do aktualnie sprzedawanych modeli TV? Bo to może być dla Ciebie jedyna szansa, oczywiście oprócz jeszcze innego wyjścia z problemu, czyli kupienia rodzicom nowej komody:)
Jak to się mówi, chytry traci dwa razy:wink: Ale w Twoim przypadku doszło też do zaniedbania obowiązkowego sprawdzenia wszystkiego, co było potrzebne w całym procesie zakupu TV do danego miejsca przyszłego użytkowania.

Nie kupilem tego TV z jak to powiedziales chytrosci, tylko z powodu wygladu, tutaj akurat kwestia gustu (nie mowie o stopkach), po prostu bylem pare dni temu z mama w sklepie i przeszlismy przy okazji przez alejke z TV i ten akurat jej sie najbardziej podobal. Stad zaczelem badac w czym jest gorszy od 730 (w temacie o TV LG na 2014, kasa nie stanowila tutaj zadnego wyznacznika). I nie nie zaniedbalem, rodzice mieli wymieniac sobie na rocznice meble, mieli juz wybrane konkeretne, ale odlozyli to w ostatniej chwili na koniec roku, bo chca razem z wymiana mebli zrobic remont... Stad wynikl problem ze stopka.

Swoja droga model 671 nie rozni sie niczym od 700/730 oprocz o 100 wyzszego MCI (sam mam 55LB700) i mam calkowicie wylaczone true motion. Sa na tej samej matrycy z ta sama elektronika.
 
Do góry