Ostrzegam przed Globo

michalmichalmic

New member
Chciałem przestrzec wszystkich przed kupowaniem tunerów producenta GLOBO. Zakupiłem optibox hd pvr i nie moge zaktualizowac oprogramowania (wyskakuje bład 0x71) na znalezione w netcie zeby była obsługa seca na cyfre+ a producent od poczatku nie wypuscil zadnego nowego softu na niego i olewa kompletnie. Dzwoniłem do serwisu centralnego, zadnej pomocy a odpowiedz to ze nie było zadnej aktualizacji softu i to jeszcze z zadowoleniem i pretensjami ze głowe zawracam a na temat softu z neta dlaczego nie mozna zaktualizowac nie udziela zadnej informacji. Jak kupowałem na allegro to wszedzie tam pisało ze mozliwosc wgrania softu alternatywnego istnieje a tu nic z tego bo error 0x71 na który technik globo odpowiedzial ze to error wgrania nieodpowiedniego softu a nawet jesliby sie wgrał to juz by sie nie uruchomił.

Kupiłem bo czytałem ze ich produkty sa w miare ok ale teraz moze koniec juz nabierania klientów przez globo i napychania im kieszeni. Jakby ktos dał za niego chociaz 290zł to sprzedaje natychmiast ale nie sadze zeby ktos był teraz na tyle naiwny i to chciał i co teraz mam z tym zrobic? Z ps3 to bym zrobił kultowy chlebak a to bedzie zagracac mieszkanie tylko.

Nie dajcie sie tak nabierac, szkoda ze mnie ktos nie ostrzegł bo straciłem tylko 539zł. Nie wierzcie w tego producenta i w iluzoryczna wiare o mozliwosciach aktualizacji.
 
Do góry