Ostrosc kolorow w LG 42PG3000

lestat83

New member
Witajcie wszyscy forumowicze, to moj pierwszy post na tym forum, opisujacy moj problem :/ Otoz... jak zalaczam TV np. rano obraz jest bardzo blady i taki...za mglą, po jakis 5-10 min ogladania, nagle wskakuje prawidlowy obraz i kolory. Czy to normalne? :confused: Pozdrawiam
 

banjo

New member
według mnie opisany problem jest co najmniej dziwny. Może masz właczony czujnik obrazu który automatycznie dopbiera kontrast itp... Ale nawet jakby to działa to odrazu i różnice w obrazie widac praktycznie natychmiast...wiec chyba odpada. Kiedyś rodzice mówili mi,że były takie telewizory(czarno-białe oczywiście) które trzeba było ok 30min grzać żeby w ogóle pojawił się obraz : ) Czyli jak człowiek chciał powiedzmy obejrzeć teleexpress to musiał już pół godziny wcześniej grzać sprzęta bo inaczej przepadło.... Troche odbiegłem od tematu, ale jakoś mi to w tym przypadku podpasowało. Na moje oko nie ma możliwości zeby w normalnych warunkach tv zmieniał sobie ostrość , kontrast itp. Napewno coś jest nie tak. Mam pytanie czy ten problem był od początku uzytkowania tv ?? czy pojawił sie po pewnym czasie???.
 

lestat83

New member
:) Ciekawe porownanie, ale ja sam o czyms takim tez pomyslalem, wczesniej tego nie bylo, pomyslalem ze moze kurna plazmy musza sie rozgrzac? :D to chyba warto sie skierowac do sklepu z reklamacja :(
 
Do góry