Ostre zdjęcia - nie dla każdego .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oby dla każdego - dało chwilę zastanowienia w pośpiechu dnia codziennego. Nie wyobrażalnie wiele może kosztować ta chwila.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Najbardziej ruszyły mnie dzieci, a szczegolnie to wypadajace w szybę przez brak jazdy w foteliku. O to zawsze sie kłoce z tesciami, gdy biorą mojego bajtla, kiedy nie chce im sie zapinac małego w foteliku. Niby tylko na chwile, a ta chwila... sam napisałeś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Problem że tam nie zawsze są piraci
Czasem zwykły człowiek wyskoczy zza auta
Albo na chwilę ktoś odwróci uwagę.
Ta jedna sekunda trwa pózniej całe życie.
 

wUodek

New member
Problem że tam nie zawsze są piraci
Czasem zwykły człowiek wyskoczy zza auta
Albo na chwilę ktoś odwróci uwagę.
Ta jedna sekunda trwa pózniej całe życie.

Na większości filmików jest nadmierna prędkość i brawura więc dla mnie to pirat.
Jak jeździsz po centrum miasta skupiony i z dozwoloną prędkością to bez problemu zahamujesz jak ktoś wyskoczy na drogę tylko że niektórzy po mieście latają setką, muza na full i oczy w dupie.
 

amero

New member
Na większości filmików jest nadmierna prędkość i brawura więc dla mnie to pirat.
Jak jeździsz po centrum miasta skupiony i z dozwoloną prędkością to bez problemu zahamujesz jak ktoś wyskoczy na drogę tylko że niektórzy po mieście latają setką, muza na full i oczy w dupie.

tu sie zgadzam!
 

Arek19766

New member
i faktycznie powinno to być wyświetlane na kursie na prawo jazdy - daje bardziej do myślenia niż godzinne pogadanki.
 

bluray

Banned
Takie fundamentalne zasady jak:
- przewidywanie,
- oczy dookoła głowy,
- brak zaufania do współuczestników ruchu drogowego
niestety przychodzą z wiekiem i nikt tego nie nauczy.

Nidy nie krzyczcie po kolizji: to ja miałem pierwszenstwo;
szczyt głupoty.
Bo nie wolno dać się trafić !
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobne filmy, moze nie tak drastyczne (a szkoda) podaja na kursach gdzie mozna zmniejszyc ilosc pkt karnych, niby kazdy ziewa jak to oglada ale w pamieci zostaje mimo wszystko wiec smialo mozna powiedziec ze takie zabiegi maja sens.
Zawsze mnie dziwia te tandetne Polskie "reklamy" spoleczne w telewizji na temat picia alkoholu,nadmiernych predkosci itp., nie maja zadnego wymiaru w moim odczuciu, gina w gaszczu innych wydarzen aplikowanych w tv, mysle ze te "przestrogi/scenki" podane wyzej powinny byc puszczane kilka razy dziennie, swietnie zrealizowane i przemyslane, male dzieci niech tez maja swiadomosc i ucza sie za wczasu ze ulica to nie GTA.
 
Ostatnia edycja:
Do góry