Ostateczny wybór

splawikk

New member
Witam
Jestem na etapie kupna tv i prosze o ostateczny wybór.Moje typy to PV-80(lub PX cena ta sama ok 3000 tys ),PV-8(2500)LG-PG200r(2400 ),LG-PC51(2200) SamsungPS42A451P (2600)Znam wszystkie wady i zalety wymienionych tv (z tego forum) ale mam problem z podjeciem ostatecznej decyzji. Czy różnica w cenie miedzy PV a LG (600-800 zł) jest warta wydania .Chodzi ni o to czy róznica w cenie jest proporcjonalna do jakosci obrazu na korzysc PV i czy ja laik ja zobacze !Za 800 stówek mam połowe ps3 wiec sie zastanawiam
Prosze o rade bo im wiecej czytam tym mam wiekszy burdel w głowie:)
Pozdrawiam
 

splawikk

New member
Arts czy poprzednia generacja to znaczy duzo gorszy? (obraz itp )Wiesz 800 stów robi róznice a nie wiem czy obraz tez
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie chcę jednoznacznie oceniać tego modelu, ale nie należał do czołówki. Z drugiej strony, jeśli chcesz zaoszczędzić trochę grosza, to każdy ze współczesnych telewizorów plazmowych powinien Cię usatysfakcjonować w stopniu przynajmniej zadowalającym.

ArtS :)
 

splawikk

New member
Witam
ArtS Co to znaczy w sposób zadowalający ??(czy jak postawie PV obok LG to różnica bedzie w obrazie jakas kolosalna czy tylko spec dostrzeze różnice)
Chodzi mi o jednoznaczną odpowiedz czy 800 stów różnicy przekłada sie na jakosc obrazu i czy jest sens dopłacac do PV
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie sądzę, aby różnice w obrazie były znaczące. Ale nie miałem okazji porównywać więc nie chcę twierdzić.

ArtS :)
 

splawikk

New member
Witam
Kiki wiem ze mi juz wystarczy zastanawiam sie tylko czy róznica 800 zł miedzy pv a lg jest widoczna w jakosci obrazu ,kątach?? Nie jestem jakims fanatykiem obrazu i sie zastanawiam czy sie opłaca czy ja tą róznice zobacze, bo 800 stów to połowa ps3 albo jakis dvd dobre
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zależy jaki stopień radości do ciera do Ciebie najlepiej :D. Panasonic jet w tej klasie w najwyższym !!!
 

splawikk

New member
Stopien radosci :) to pv ale nie wiem czy nie wiekszy bedzie stopien radosci jak w kieszeni zostanie 800 i bede miał np pg200r + połowa na ps3 :)
p.s kiki jak tam z testem pg200??
Pozdrawiam
 

tula

New member
Podziwiam osoby ,które tak stronują tak za Panasonicem.
Widziałem dzisiaj w sklepie te dwa modele postawione obok siebie,bo mam ten sam problem z wyborem (bawiłem się pilotami,by podkręcić obraz):eek:k: . LG 200R MA LEPSZY OBRAZ OD PANASA-8
 

albercik1

New member
Witam. Po takiej lekturze jaką jest nasze forum, mam metlik w głowie. Moje typy to: Panasonic TH 46PY8P, Panasonic 50PV8P, Philips 50PF7521D, Samsung PS50A656 no i Philips 47PFL9532LCd. No i oczywiście dylemat - który? Moze jakieś sugestie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

albercik1

New member
Dzieki za szybką odpowiedź. A więc:
odległość od ekranu do wygodnego miejsca oglądania 3,9 m,
sygnał - cyfrowy polszmat, a w przyszłości HD (za ok 1 roku)
urządzenia do podłączenia: dekoder tv sat, komp PC, odtwarzacz i zstaw kina domowego
klasa cenowa - do ok 5500 zł
ogladam popołudniami i nocą , nasłonecznienie spore
ilość osób : 2 + 4 dochodzące, hehe
obecnie nie posiadam tv
zawsze ma stać !! hehe- ale poważnie -wisieć

Za podpowiedź dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
spokojnie wybrałbym 50"
Kak dołożysz trochę to skorzystasz z nowych cen na Pioneera Kuro.
A z Twoich modeli Samsung 50 A 656.
 
Do góry