Ostateczny wybór tv za 2,5k na codzień z naciskiem na gry

Który z nich


  • Total voters
    0

NikoBarteq

New member
Ponownie mam pytanie do tej pory wybór był już przesądzony ponieważ głównie gram i wiedziałem że pod koniec roku kupuje
Sony 48w705c najniższy input lag i brak narzekań na Sony mnie przyciągneły ale teraz są obniżki w MM i zastanawiam się czy nie kupić:


Toshiba 47L7453DG
(pamiętam że rok temu był bardzo chwalony za 100Hz i niski IL)

PHILIPS 50PFH6510/88 (tu podoba mi się ambilight 2 stronny, android, ale czy ma 100Hz? jak z IL)


PHILIPS 47PFS7509/12 ( 3 stronny amblight, IL na poziomie 33ms, ale jaka natywna matryca?)


Do tej pory za tv robi mi 24calowy monitor, jak wiecie monitory input lag mają znikomy, dlatego tak bardzo na to zwracam uwagę, pytanie tylko czy potrzebna mi jest matryca 100Hz skoro w monitorze nie mam. Naprawde nie znam się na tym nie chciałbym zamienić mały dobry monitor na duży kiepski tv






 

NikoBarteq

New member
Teraz gosciu twardo mnie namawia na 50w807C mimo ze to nie mój budżet 3059zl
Powiedzcie mi cos o nim

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam dla mnie lepszy jest Sony 50w807C i tego bym brał.Sony 48w705c z tego co wiem jest na matrycy 50Hz(może smużyć w grach i nie tylko grach?) a ten 807C ma 100 Hz.Większy Sony jest bardziej rozbudowany(zaawansowany) może się przydać na przyszłość i moim zdaniem aktualna cena jest bardzo dobra..
 
Ostatnia edycja:

NikoBarteq

New member
Dzieki za odpowiedz.
Pytanie tylko czy warto dopłacać 800zl do tego ze moze nie bedzie smuzyc. Skoro i tak wiele osob pieje zachwyt nad tym 705C

Jak z IL na tym 807? Tam jest android nie wpływa to na spowolnienie ?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

NikoBarteq

New member
Oczywiście do domu wróciłem z pustymi rękami...
ale po godzinie zdecydowałem, że taka dobra okazja nie może mi uciec i zamówiłem przez neta 48w705c jak nie będzie mi pasował to zwrócę i odzyskam kasę

Dzięki za podpowiedzi
 

racuh

Banned
Oczywiście do domu wróciłem z pustymi rękami...
ale po godzinie zdecydowałem, że taka dobra okazja nie może mi uciec i zamówiłem przez neta 48w705c jak nie będzie mi pasował to zwrócę i odzyskam kasę

Dzięki za podpowiedzi

Bardzo dobre podejście, nie bać się zamawiać przez internet, kupując w ten sposób mamy większe prawa niż w stacjonarnym, jedyna różnica to taka że nie można obejrzeć go na żywo.
 

NikoBarteq

New member
Oczywiście kolego, należę do świadomych kupujących nie do szarej masy, dlatego zdecydowałem się na zakup przez internet, a odbiorę w tym samym sklepie co byłem ;)
Co do tego że nie można go zobaczyć... hmm od tego są stacjonarne sklepy ;)
 
Do góry