Ostateczne starcie

zajac88

New member
Witam

Długo zastanawiałem się nad kupnem czegoś 37 calowego pod cyfre+(bez HD) i gier na xboxa360. Zdecydowałem się na Panasonica 37 LZD80,lecz mam jeszcze jedno pytanie. Trochę droższy jest Samsung a656 ,ma 100hz jednak słyszałem że działa to nie za bardzo w tym modelu, drugą sprawa to full hd - przy takiej odległości 2-3 m z jakiej bede ogladal i wielkosci 37 cali LCD róznicy nie zobacze, czy wiecie może który z podanych wyżej modeli jest wart "dodania do koszyka" -ostatnio ktoś mi przesłał model Panasonica LX85 który nia ma FULL HD ale ma 100 hz. Może warto wybrać model bez pelnej rozdzielczosc FULLHD skoro i tak nie ma duzej roznicy w takim przypadku i dwa czy 100hz będzie dobrą rzeczą w moim przypadku w tym konkretnym modelu LX85 który jest ciut" drozszy od LZD80.

A656
LZD80
LX85
przyznam im więcej czytam tym więcej wiem i bardziej zwlekam z tym który jednak wybrać. Dlatego prosiłbym Was o komantarz.

Pozdrawiam zając88
 

lukilodz123

New member
zajac88 napisał:
moze i ma ale nie ma gdzie go dostać.a jeśli juz to w cenie ponad 3500zł... nie dla mnie...potrzebuje czegoś do 3000 zł
Maja pare sztuk na stanie (DOSTEPNE) w Certus Media. Nie to zebym ich reklamowal ale sam dlugo szukalem i tam wiem, ze maja bo w sobote 13.12 go u nich kupilem.
W Media Joker go nie maja. Czytaj dokladniej opis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
są dostępne bez problemu . Specjalna cena jest dla niebieskich :D.
W klasie cenowej jest extra dla Twoich potrzeb - zajac88.
 
Do góry