Orion Tv-37rn10d

stecko21

New member
Witam

Przymierzam sie do zakupu tv lcd 32'' ze sredniej dolnej polki cenowej:) Oczywiscie szukam jak najlepszego tv w tym przedziale cenowym. Tv bedzie uzywany do ogladania tv(kablowka, cyfra), filmow z komputera. Moj budzet to ok 400F. Czytalem sporo i im wiecej czytam to mam wiekszy metlik w glowie:) Oto moje propozycje:


SHARP LC32GD8E
LG 32LX2R
LG 32LC56
... i bylo by wszystko ok gdybym dzis nie pochodzil po sklepach i ogladal tv. Zainteresowalem sie tv 37'' ORION TV-37RN10D , porownywalem go do innych stojacych i obraz naprawde mial BDB. Roznica miedzy 32'' a 37'' to ok 600zl warto? Odleglosc do ogladania to ok 3,5m...

Czy warta jest cos firma Orion ?? jedynie kojarzy mi sie z odtwarzaczami video z poprzedniej dekady:))

oto link do tego tv

http://www.currys.co.uk/martprd/sto...m=12&sm=0&tm=0&sku=607236&category_oid=-30633

z gory dzieki za info
pozdr
 

stecko21

New member
no i zdecydowalem:) kupilem Orion'a 37'' mam nadzieje ze to bedzie dobry wybor... obraz ladny choc narazie podlaczylem kiepska antene i odbieram kanaly sky naziemne...
 

stecko21

New member
Mam pytanko do fachowcow:) otoz po wlaczeniu slychac wyraznie buczenie z tylu tv, tak jakby transformatora. Buczenie scisza sie po jakies 3-4 minutach... czy to normalne?? bo nie wiem czy nie trzeba oddac go do sklepu...
 

timbot

New member
Bez reklam
kolega nie w polsce kupil? czy dostepne to w polsce bylo?
co do bucznia - jedne tv bucza bardziej, inne prawie wcale, poki to nie przeszkadza to nie ma co kruszyc kopi
 

brygidziarz

New member
stecko21 napisał:
Witam

Przymierzam sie do zakupu tv lcd 32'' ze sredniej dolnej polki cenowej:) Oczywiscie szukam jak najlepszego tv w tym przedziale cenowym. Tv bedzie uzywany do ogladania tv(kablowka, cyfra), filmow z komputera. Moj budzet to ok 400F. Czytalem sporo i im wiecej czytam to mam wiekszy metlik w glowie:) Oto moje propozycje:


SHARP LC32GD8E
LG 32LX2R
LG 32LC56
... i bylo by wszystko ok gdybym dzis nie pochodzil po sklepach i ogladal tv. Zainteresowalem sie tv 37'' ORION TV-37RN10D , porownywalem go do innych stojacych i obraz naprawde mial BDB. Roznica miedzy 32'' a 37'' to ok 600zl warto? Odleglosc do ogladania to ok 3,5m...

Czy warta jest cos firma Orion ?? jedynie kojarzy mi sie z odtwarzaczami video z poprzedniej dekady:))


z gory dzieki za info
pozdr

Też mam ten telewizor tylko nowszy model TV Orion 37294. Mnie również dobrze odbiera i póki co wystarcza.
 
Do góry