Orion czy LG

zn21

Member
mam do wyboru dwa TV 32" tj.: Orion TV32FX500D oraz LG 32LD465. Za Orionem przemawia matryca IPS Alpha o bardzo szerokim kącie oglądania ale czas reakcji tylko 6,5ms natomiast LG ma 60Hz i lepszą reakcję bo 4 ms. Jestem zwolennikiem plazmy i monitory lcd traktuję po macoszemu dlatego proszę o pomoc w wyborze. Inne modele nie wchodzą w grę.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Jeżeli te TV nie mają 100HZ to sobie nie zawracaj nimi głowy i nie kupuj - będziesz mega niezadowolony.

Kup TV z technologią 100Hz - firmę sam wybierz .
 

zn21

Member
pomieszczenie w miarę jasne i TV będzie stał równolegle o okien. Odległoś od TV ok. 2,5m. Większe TV domowinicy nie chcą w tym pokoju. Źródłem będzie tylko tuner sat ale warto miec wbudowany tuner DVB-T MPEG-4 tak na przyszłośc.
KIKI - na który model z powyższych stawiasz?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych dwóch LG zdecydowanie.Matryce w Orionie są poprzednich generacji. Ale pamiętaj że oczekuj od telewizora tyle ile za niego zapłaciłeś.
 

zn21

Member
dzięki za info. Byłem przekonany, że Orion ma nowszą matryce a nie LG!!!. Nie śledzę tego bo jak wspomniałem jestem zwolennikiem plazmy a ten TV będzie u rodziców a nie chcą większego rozmiaru dlatego musi byc LCD a jakośc dla osób starszych nie ma aż tak ogromnego znaczenia z tym, że byle co też nie warto kupowac. Dzięki kiki
pozdrawiam
 
Do góry