Optoma hd800x - 2 lampy, uszkodzona okazja !!

YABBA235

New member
Witam !
W mojej optomie zepsuł się moduł drivera lampy, popularnie zwany balastem.
Projektor nie chciał się zaświecić, paliła się lampka LAMP sądziłem więc że to wina lampy kupiłem więc nową.
Niestety, po wymianie było dalej to samo, pj poszedł do serwisu i okazało się co jest uszkodzone.

Naprawa to ok 970 zł netto plus 25 netto za wysyłkę (nie licząc kosztu wysyłki do serwisu ponieważ projektor teraz jeszcze leży w serwisie i czeka na decyzję odnośnie naprawy - dlatego nie ma jego zdjęć)

Oprócz tej usterki pj jest oczywiście sprawny, rok temu miał wymienone koło kolorów i płytkę wejściową video.

Mam go dwa lata, oryginalna lampa ma ok 1200h, jest jeszcze nowa lampa z przebiegeiem 0 ( można sprawdzić jej cenę w internecie )
Wydaje mi się że jest to dość atrakcyjny zestaw, ta optoma daje naprawdę rewelacyjny obraz.

Cena 2000 zł

Pozdr.

P.S.

Odbiór osobisty po zapłaceniu za naprawę - termin przechowania pj w serwisie do 11 stycznia,

Serwis w wypadku braku zgody na naprawę wystawia rachunek za obsługę 200 zł, może do tego czasu znajdzie się chętny :)
 

YABBA235

New member
W tych 2000 już wliczasz naprawę czy całkowity koszt to 2000zł + koszt serwisu? Pozdr.

Wystawilem optomkę z nową ceną 1500 zł - po moich doświadczeniach z serwisem postanowiłem pożegnać się z tą marką ( a szkoda, bo obraz był za....sty :( )

OK, skoro nie ma już dostępnego infocusa, ktorego chciałem kupić wystawiłem optome po raz trzeci oraz osobno nową lampę.
Albo to wszystko sprzedam albo pójdzie do kosza, nie chcę mieć już nic wspólnego z tą marką ( tzn. serwisem :()
 
Do góry