optoma hd33 czy epson tw600w

bolixik

New member
W temacie epson tw6000w sorry za błąd.

Witam,

Na początek piszę dzień dobry gdyż jak widać to mó pierwszy post.

Zamierzam zakupić sobie projektor do kina domowego. Jak narazie najbardziej interesują mnie modele wymienione w temacie. Proj ma kosztować ok 6000 PLN. Pokój 4,5 x 4, całkowicie zaciemniony. Który z tych projektorów powinien być lepszy? Która technologia się lepiej sprawdza DLP czy 3LCD ? Czy znacie w Poznaniu jakis sklep gdzie, można pooglądać różne proje ? Z góry dzięki za odp.
 
Ostatnia edycja:

yogobela

New member
No właśnie mam ten sam dylemat. Różnica 900 PLN na korzyść Epsona. Przydałaby się opinia kogoś kto miał możliwość porównać te dwa proje na własne oczy!
 

yogobela

New member
A jeśli można wiedzieć co zadecydowało ostatecznie? Epson bez W czyli WIFI jest o 9 stówek atrakcyjniejszą propozycją, jednak jeśli miałbym je zaoszczędzić a potem żałować to ... Z drugiej strony byłoby już prawie na jakiś ekran.
 

bolixik

New member
Niestety Polska to tak dziadowski kraj, że nie stać sklepów aby postawić kilka projektorów i wypalać je na potrzeby prezentacji. Wcale mnie też nie dziwi fakt, że nikt ich nie porówna bo każdy jak już ma to jeden z tych modeli. :)
 

krystian_man

New member
Ostatecznie zdecydowały opinie o lepszej jakości obrazie w 2D i 3D niż w TW6000 oraz rankingi na zagranicznych forach, gdzie Optoma jest dużo lepiej znana niż u Nas
 
Do góry