Optoma HD20LV moja opinia

sokol954

New member
Witam.
Jako że jest to dość świeży sprzęt, mowa o LV nie ma za wielu opinii o nim. Tak więc podzielę się moimi spostrzeżeniami.
Pierwsze wrażenie jeśli chodzi o sam produkt to bije taniością niestety, ale po podwieszeniu pod sufitem nie musimy się tym przejmować.
Długo się zastanawiałem nad hd20 lub hd20lv na razie co prawda faza testów ale już 20h przepracował.
Ludzie piszą, że optoma głośna i fakt 29db to dużo ale powiem szczeże wisi mi on nad głową i nie odczuwam jego obecności, fakt że chodzi on w trybie eco, ma dużo większą jasność niż poprzedni model wiec podkręcanie lampy nie ma po prostu sensu. Dopiero przy wyłączaniu słychać jak chłodzi lampę.
Podłączony do niego mam ampli przez nSplitter pro (polecam), chodzi z nim Xbox, BD, laptop i n-ka. Wszystko śmiga aż miło.
Jest to mój pierwszy projektor natomiast wczoraj wybrałem sie z panną do kina i nawet ona stwierdziła, że u nas jest lepszy obraz (no i pałzę można zrobić).

Suma summarum jak ktoś nie ma na mitsubishi hc4000 tak jak ja :) To niech bierze LV.
Jedyny minus jak dla mnie to pilot który trąci tandetą i świeci jak ledowa lampa w rowerze koloru policyjnego koguta. MASAKRA.

Ekran to adeo mat grey 0.8.

Projektor polecił mi Marek " steeze" z audiovideo, przyjechał i wszystko ustawił, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Gorąco polecam.

Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie pomogę.
Pozdrawiam.
 
Do góry