Oprogramowanie do PS50B650

marpet

New member
Witam kolegów.
Wczoraj kupiłem w/w plazmę samsunga proszę o podanie w jaki sposób można sprawdzić zainstalowane oprogramowanie oraz jaka jest procedura jego aktualizacji.
Pozdrawiam.
 

jgx

New member
Bez reklam
Witam, napisz ile zaplaciłeś i przede wszystkim czy brzęczy, chcę zakupić ten tv ale boje sie brzeczenia
pozdro
 

dest

New member
ta seria raczej nie brzeczy.
a co do sprawdzania to wchodzisz w menu i na samym dole albo na przed ostatnim pasz opcje i taka opcje jak aktualizacja firmware i tam bedziesz miec napisane ktora masz wersje a jak aktualizujesz masz na str samsunga opisane
 

marpet

New member
Nic nie "brzęczy" chodzi cicho, zapłaciłem 3950 i mam nadzieję że będzie mi długo służył. Świetnie odtwarza filmy z zewnętrznego dysku, wykrywa podpięte urządzenia do USB łącznie z telefonami komórkowymi. Myślę że warto kupić ten model.
 

jgx

New member
Bez reklam
Napisz jeszcze z jakiej odległości oglądasz? Ja mam 3m i troszke się obawiam czy 50 to nie za dużo
pozdro 4all
 

landr

Member
Pojawił sie nowy soft do plazm serii B680 i B850 numer wersja 3000, nie wiem co poprawiono, ale z menu zniknęło stare alternatywne oprogramowanie , które umożliwiało powót do pierwotnej wersji,teraz tylko nowe.
 

dziuta

New member
oprogramowanie PS50650

Witam. Mam pytanie, czy wgrywając nowe (ostatnie) oprogramowanie ze strony samsunga, które jest w wersji angielskiej nie zostanie zmieniony język menu albo coś w ustawieniach co jest związane z językiem polskim?
 

landr

Member
Witam, po wgraniu nowego softu wszyskie ustawienia i język pozostały bez zmian.Uwaga po wgraniu nowego softu nie będzisz mógł ewentualnie powrócić do starego softu, dawniej taka możliwość istniała i jak działanie nowego softu Ci nie odpowiadało to była opcja alternatywnego powrotu.
 

dziuta

New member
chyba coś nie tak?!

Po wgraniu ostatniego firmwara 3000.2 spadła ( i to w znacznym stopniu) moc głosu w TV Samsung ps50b650 podłączonym do dekodera n-ki. Czy ktoś miał taki przypadek? To chyba coś nie tak?!
 
Do góry