OPPO UDP-203 pierwszy odtwarzacz UHD Blu-ray w cenie 499 $ .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
OPPO UDP-203 pierwszy odtwarzacz UHD Blu-ray w cenie 499 $ .


Oppo jeszcze oficjalnie nie ogłosiło ale przeciekły zdjęcia, nazwa modelu, cena, oraz przewidywany termin uruchomienia.
Będzie nazwać się UDP 203 a planowana cena 499 $.

Oppo UDP-203 UHD Blu-ray

Samsung i Panasonic jako pierwsze uruchomiły odtwarzacz UHD Blu-ray. Sony i Oppo zdecydowały się czekać. Oppo nie złożyło oficjalnej zapowiedzi, ale pozwolili Chrisowi Heinonenowi, redaktorowi opublikować zdjęcia .
Wygląda jak klasyczny design Oppo.
Na jednym ze zdjęć widać, że będzie on wyposażony w 2 porty HDMI Output (jeden dla filmu, jeden dla dźwięku), 1 gniazdo wejściowe HDMI, wyjścia analogowe 7.1, 2 porty USB 3.0, optyczne i koncentryczne cyfrowe porty audio, gniazdo RS 232C oraz port Ethernet.




Ma wsparcie dla rozdzielczości 4K Ultra HD HDR, Wida Gamut Color (do Rec.2020). Będzie wspierać format HDR10 ale nie wydaje się, aby wspierał również Dolby Vision.
flatpanelshd.
 

Henry

Active member
Bez reklam
W końcu coś, co ma jako taki wygląd
UDP-203.jpg
 

barburian

New member
Bez reklam
Pewnikiem ten model będzie miał oznaczenie
Oppo UDP-203D
jeśli firma zdecyduje się taki wypuścić na rynek.
Podobnie było z serią 103
 

Rafal7

Banned
Jakby był srebrny to może i bym się skusił, ale z drugiej strony nie pasuje do reszty.
cieszyć może to ze pojawiają się odtwarzacze uhd w coraz niższych cenach.
Być może już niedługo i Denon coś zaprezentuje, na rynku jest brak bd 1713 , nawet u samego dystrybutora, mam nadzieję że to dobra oznaka.
 

lobos

New member
Bez reklam
Onkyo zwykle jest do przodu z nowościami.
Myślę, że lada moment i D/M też coś wypuści.
Co do koloru to faktycznie bez sensu, że przeważnie tylko czarny.
Niby uniwersalny, ale w dzisiejszej rzeczywistości powinien być wybór co najmniej kilku kolorów.
Co do OPPO to klasa sprzęt.
Cena w dolarach nie taka straszna.
U nas pewnie razy dwa ;-)
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Co to właściwie jest to oppo? Jestem teraz w Tajlandii i wszędzie pełno reklam. Komórki są stawiane na równi z vivo i viko. Cenowo nawet je przewyższają.
 
Do góry