Opinie urzytkowników

moris26tarnow

New member
witam,mam pytanie do posiadaczy następujących LCD:panasonic TX-26LX50,JVC LT-26S60,LG26LX2R.Prosze o wasze opinie na ich temat.Byłem zainteresowany LG26LX2R ale Kiki dał mi dziś klina i zaczynam sie wachac.Aktualnie mam sygnał z kablówki ale jakośc jest średnia,przymierzam sie do cyfry+,odległośc od tv 2m,chciałbym go połączyc z kompem,dvd zmieniam na Thomsona DTH 255E(z polecenia Kikiego).Bardzo prosze o opinie i porade bardziej wtajemniczonych :) .Bardzo fajne forum,pozdrawiam wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

castor

New member
witam
no cóż....26LX50 / od 8 godzin/ mam go i muszę powiedzić że tak jak widziałem w różnych sklepach na sygnałach z kabla/czasami kaszanka/ to u mnie jest ok. Wiadomo , rózne stacje i każda jakoś inaczej nadaje. tv1,polsat, tvn ok/ biel szczypie w oczy a czerń jest "głęboko czarna". po dvd tez OK. na panasonicu ht 885 / połączenie scart/ ---po komponęcie jeszcze nie sprawdzałem. ustawień w tym tv za zbyt dużo to nie ma /ale wszystko co potrzeba to jest/ podoba mi się tryb "panasonic auto" dostosowuje obraz do sygnału. 3 podstawowe menu:
--obrazu
--dźwięku
--konfiguracja
3 scarty,komponent(Y,Pb,Pr) audio. podłączę cyfrę to będzie lepiej / chociaż i teraz jest git/.Aha pilot do tv trochę wieśniacki jest :) to mój 1szy lcd - wymieniłem 12 letniego curtisa 21''. także jestem zadowolony. i zapewne tego trochę potrzymam. jak coś to pytaj.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
26 s 60- zdecydowanie lepsza czerń niż Twojego faworyta , również lepsze formatowanie i bardziej naturalna paleta barw.
pozdrawiam
 
Do góry