Opinie o PayPal, zastanawiam się nas założeniem konta.

Czy korzystasz z PAYPAL?


  • Total voters
    0

szczuro

New member
pp jak pp, spelnia swoje funkcje i nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda, duzo opcji i po zweryfikowaniu wszystkiego co potrzeba :) bardzo przydatny, ale oczywiscie nie za darmo
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Ja uzywam paypal od dluzszego czasu i jeszcze nie mialem z nimi problemow. Wkurza tylko na poczatku bo trzeba weryfikowac itp, ale pozniej jest nie do zastapienia.
 

Sorn

New member
Używam PP od niedawna. Bardzo przydany głównie do opłat za towar z zagranicy.

Wygodny, bezpieczny i łatwy w obsłudze. Szkoda,że w Polsce nie jest tak popularny.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Zacząłem używać PayPal chyba od 2005/2006 właśnie do zakupów w internecie głównie z USA. Sprawdza się bardzo dobrze, również w przypadku oszustw czy zwrotu pieniędzy za zaginiony towar. Co prawda zdarzyła mi się tylko raz próba oszustwa oraz raz zaginięcie przesyłki, ale pieniądze do mnie wróciły.
 

amonart

New member
Witam, również polecam nigdy nie maiłem problemów. PayPal na eBay to podstawa, ale nie tylko tam się sprawdza. Płaciłem również za hosting, bilety i różne inne gadgety na całym świecie. Polecam.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
A teraz jeszcze wychodzi na to że PayPal to jeden z dwóch możliwych sposobów płatności za upgrade do Windows 8 (ten za 129zł). Ten drugi sposób to karta kredytowa.
 

erzlot

New member
Używam chyba od 6 lat, działa bezproblemowo. Raz miałem próbę oszustwa na ebay z Anglii i po zgłoszeniu do paypal odzyskałem całą kwotę.
 
Do góry