opinie o KDL-46HX800

mslocins

New member
Witam,

szukam opinii / ocen na temat tego telewizorka.

Czy ktoś może się podzielić wrażeniami?

A może ktoś się pokusi o porównanie do Samsunga UE46B8000 ?

Dodam tylko że tryb 3D mnie osobiście nie interesuje dlatego skupiam się na walorach do oglądania / grania 2D.
 

mslocins

New member
Dzięki za linki.

Zastanawiam się jak wygląda kwestia odblasków.

Coprawda będę oglądać w 95% wieczorem, ale słyszałem że seria Sony NX7000 i generalnie ten "monolithic design" ma z tym spore problemy. Zastanawiam się jak jest z tym modelem.
 

Ares78

New member
W modelach z matrycą błyszczącą rolety rozwiązują generalnie sprawę, odnośnie samego modelu to nawet przy zestawieniu z hx900 kąty boczne wypadają sporo lepiej (ma znaczenie jeśli przed telewizorem zasiada większa grupa osób). Swoją drogą jeśli chodzi o design to bliżej temu modelowi do ex700 niż monolit proponowany w nx700, nx800....
 

mslocins

New member
Tak jest, zdecydowanie bliżej mu do EX700.

Monolit wygląda niesamowicie, ale z tego co gdzieś czytałem to jest mniej praktyczny jeśli chodzi o odbicia ...
 

Ares78

New member
Dużo zależy od pomieszczenia stawianie nx700 naprzeciwko okien bez możliwości zasłonięcia roletami i zakłada się oglądanie w dzień to faktycznie będą problemy, ale na dobrą sprawę w tych warunkach telewizory z matrycą półmatową i standardową ramką też będą miały problemy...
 
Do góry