Opinia o zestawie Kina Domowego

dmk84

New member
Witam wszystkich jako nowy forumowicz! ;)

Mam prośbę do ekspertów w dziedzinie kina domowego!

Po przekopaniu internetu i rozmaitych tematów odnośnie zestawów kina domowego oraz mając na uwadze zasobność portfela dokonałem pewnego wyboru co do kina domowego,padło wstępnie na:

PIONEER VSX828+PIONEER BDP160+TAGA HARMONY TAV606v3

I teraz pytanie do was! Co myślicie o tym zestawie!? Czy za kwotę do 3000PLN Kupię coś lepszego od tego zestawu czy jest on jak najbardziej OK!? Dodam że jest to gotowy zestaw do kupienia w jednej ze znanych sieci elektromarketów.

Z góry dziękuję za odp i POZDRAWIAM!!!!

Nikt nic nie napisze na temat tego zestawu!!!???:sad:

Pytam się bo nie mam możliwości jego odsłuchu a opinie na temat poszczególnych komponentów są pozytywne jeżeli chodzi o tę półkę cenową! Sprzętu nie słyszałem i nie widziałem w realu( i tak pewnie pozostanie do czasu kupna:sad:) więc jeszcze raz proszę o jakiekolwiek opinie.:-o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisz jeszcze jaka wielkość pokoju to będzie łatwiej coś doradzić. Generalnie jeśli nie masz za dużych wymagać to zestaw powinien się sprawdzić. Rozważyłbym jeszcze z kolumn Jamo 606, Obsidian 600. Za 3000zł kupisz też zestawy Harman avr170 (lub Denon X1000) + JBL LOFT 5.0 (lub jak dołożysz z 500-600zł to od razu zestaw z subem). Miałem okazje słuchać ostatnio właśnie JBL Loft 5.0 tylko z Harmanem avr156 i grało to całkiem przyjemnie. Lofty jak na takie niepozorne kolumny grają dobrze. W sprawie cen napisz do blackninja ma dobre oferty i to zaufany sprzedawca.
 

dmk84

New member
Pokój nie za duży-17m2 (mieszkanie w bloku).
Audiofilem nie jestem ale lubię usłyszeć szczegóły w nagraniach.
Mój obecny zestaw posiadam od 2001 i nie miałem do tej pory porównania,wszyscy moi znajomi mają jakieś tam kinka za kilkaset zł które grają trochę lepiej od TV:-o
Proponowane kolumny prezentują się dobrze tylko z tego co już zdążyłem wyczytać to miałbym problem z ich ustawieniem,chodzi o te basiki z boku,mam po prostu za mało przestrzeni(jakieś40-50cm) między meblami a ścianą! :-(
Chyba napiszę do kolegi Blackninja w sprawie mojej propozycji,jak da dobrą ofertę to nawet się przejadę na odsłuch-w końcu do Olsztyna mam niecałe 70km :-o
 

dmk84

New member
Wybór dokonany a zestaw zamówiony:-o
W połowie przyszłego tyg odbieram PIONEER VSX828+PIONEER BDP160+TAGA HARMONY TAV606v3
Jak uporam się z ustawieniem i podłączeniem to napiszę kilka słów na temat zestawu,może przyda się to komuś na przyszłość;)
 
Do góry