opinia o philipsie

tomyx

New member
Od długiego czasu rozglądam się za fajnym telewizorkiem, kiedy już po przejrzeniu połowy forum i zdecydowaniu się na Philipsa 46pfl8007k, wybrałem się w celu poszukiwania go w swoim mieście. No i się zaczeło:
Rtv euro agd ma tylko serie 4-5 więc tu go nie zobaczyłem
Neonet jakieś pojedyńcze sztuki starszych serii po 2tyś. Sprzedawca powiedział ze tych serii nie mają nawet w magazynie centralnym bo to słaby tv i się nie sprzedaje a matryce mają od samsunga - proponuje samsunga z kamerką który zmienia kanały jak mu się powie;/
MediaMarkt nie prowadzi sprzedaży philipsów- Sprzedawca: Panie te telewizory to szmelc, firma sprzedana, słabe robią tiwiacze dlatego ja moge polecic Panu Sony HX850 (też mnie zauroczył ten telewizorek)
Media Expert noooo i wkońcu telewizorek zobaczyłem na oczy, fakt był wyłączony ale sobie go włączyłem, poprosiłem sprzedawce żeby mi włączył coś normalnego, owszem włączył ale z racji tego iż telewizor wisiał na ścianie na jakimś innym wieszaku nie było dźwięku, sprzedawca stwierdził że się chyba zepsuł głos- nie wiedział że głośniki są w nóżce. O tym telewizorze nie mógł powiedzieć nic bo poprostu go nie znał, więc zapytał mnie dlaczego właśnie ten telewizor a nie Pansonic albo LG.

Ogólnie chciałem się zapytać Was drodzy koledzy dlaczego nikt nie poleca tego telewizora ani nawet nie sprowadza ich do sklepów, dlaczego philips ma tak złą opinię?
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polityka sprzedażowa Philipsa to inna broszka ...;) Ale sam 8007 to dośc dobry wybór ... i akurat dźwięk to chyba nawet w nim najlepszy :)
A obraz ..jesli źródło jest dobrej jakości , to tv wyświetla to wysmienicie...
 
Do góry