Opinia o onkyo TX-SR 705

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
może nie zwrócił uwagi.. albo nie powiązał faktów.. albo nie jest to tak zauważalne, jak w moim przypadku (kompleksowa zmiana sprzętu nie była dobrym pomysłem pod tym względem..)
ważne tez jest że razem zbiegło się to ze świętami (lampki choinkowe) i noworocznymi podwyżkami.. w sumie do kupy wyszło nieprzyjemnie, ale.. przeciez tego wszystkiego teraz nie oddam... ;)
 

jackuc

New member
Witam
podczepię się do wątku. Dzisiaj wylicytowałem Onkyo TX-SR705 i to będzie mój pierwszy ampli. W czwartek lub piątek go odbiorę jak wszystko będzie ok. Cena bez mikrofonu kalibracyjnego 800zł a z mikrofonem 200zł więcej, nie wiem czy jest sens dopłacać na jednorazowe użycie. Może ktoś ze znajomych mi pożyczy.
Na razie mam tylko dwa fronty sony podstawkowe od obecnej wieży i pewnie stereo pozostanie na dłużej niesety warunki lokalowe są jakie są. Wiem, ze powinienem iść w stereo ale jakoś nic nie mogłem wyczaić. Muza / filmy 70/30 %. Muzyka wszelaka od dance, po chili i czasem nawet coś z poważenej.
No i teraz będę miał następny ból głowy z kolumnami. Pomożecie coś dobrać na zasadzie kompromisu tj cena (max 2000zł) , wielkość – nie za duże, to jest wymaganie krytyczne, które zagrają z tym Onkyo i będą mogły stać na szafce obok TV. Jak widzicie nie mam zbyt dużego pola manewru.

Może Dali Concept 6 też nie wiem czy nie za duże – używane dwa fronty widziałem nawet za 1300zł. Cudów nie oczekuję, ale może coś się uda w miarę zbudować ?
Dziękuję za podpowiedzi i Wesołych Świąt
 
Do góry